Фудбалска репрезентација Србије

  1. Ovaj lik SiM je objasnio neke stvari...

    Нисам редован али се трудим да објасним кад навратим.

  2. Najjači je trip što ovaj SiM stvarno misli da je objasnio... Onaj primer sa PeleTom, je stvarno kriminalan i banalan pre svega, kao kada bih ja tebi sada napisao kao moj argument da Žigić zaslužuje da igra jer npr. Drogba ima 33 godina, pa igra kao glavni napadač Obale Slonovače, a imaju mnoštvo mladih i dobrih igrača, kao što su Žervinjo, Kalu...

    Битно је да је твоја теорија и виђење квалификација у наредним годинама са нападачем који има 31 годину и трчи као да вуче приколицу пуну лубеница ваљана.

    трчи као да вуче приколицу пуну лубеница ваљана

    Tvoja teorija i viđenje...

    Жигић није класа ни Инзагија а камоли Дел Пјера па да са триес' и кусур има место у неком тиму или репрезентацији у свако доба.

    A Rodžer Mila je bio klasa Kaniđe, Linekera, Mateusa devedesetih?!? Kada je sa 38 godina na svetskom prvenstvu odveo Kamerun do četvrtine finala, gde su ispali od Engleske u produžecima, postigavši 4 gola na tom prvenstvu, ili na sledećem kada je postao najstariji strelac svetskih prvenstava sa 42?!? Sve su to brate moj banalni primeri, i to nije objašnjavanje, jer se u tvojim postovima nigde ne vidi konkretan argument zašto Žigić ne bi trebalo da igra, osim ogromne nepodnošljvosti koju gajiš prema navedenom igraču... Žigić je ako ništa drugo, zaslužio da mu se da još ova šansa, zbog svega što je dao reprezentaciji u poslednjih nekoliko godina... Da imamo nekog ko više u ovom trenutku zaslužuje da igra od Nikole (nebitno, da li je forma u pitanju, golovi, talenat...) onda bi ove tvoje pisanije mogle da se razmatraju kao neko objašnjavanje...

  3. Moram se ubacim u ovu raspravu. Nije bitno da li nam igra Žigić, Marković, Mesi, Ronaldo debeli ili štatijaznam. Nama treba igra, i neko ko će tom bilo kom napadaču namestiti šansu...

    Jbg, kad se pogleda naša liga i omladinici... Kriminal. Samo se odbrana igra. Nema driblera, plejmejkera. Svi igraju na 1-0 kod kuće i 0-0 u gostima. Jebeš ti to... Zato imamo ekstra odbranu i zadnje vezne, a ostalo... Go kurac

  4. Kad je mogao Krkić da se uvali između Inijeste i Vilje, može i Marković i ovi naši klinci umjesto ovih ojebina pa da je zvijezdan sa neba.

    Где се увалио? Одиграо задњих 5 минута једне утакмице да би се завршила прича хоће ли играти за нас или за Шпанију. Чак ни он није одиграо са 17 година ту једну једину утакмицу у репрезентацији.

    E, kad završite, počnite nabrajati one koji su bljesnuli i ostali da sijaju.

    Који су то таленти са 17 година бљештали у првом тиму репрезентације? Митар Мркела можда?

    Neko će naravno pokupiti kajmak od privatizacije, ali to je jedini izlaz

    Потписујем....

  5. Najjači je trip što ovaj SiM stvarno misli da je objasnio... Onaj primer sa PeleTom, je stvarno kriminalan i banalan pre svega, kao kada bih ja tebi sada napisao kao moj argument da Žigić zaslužuje da igra jer npr. Drogba ima 33 godina, pa igra kao glavni napadač Obale Slonovače, a imaju mnoštvo mladih i dobrih igrača, kao što su Žervinjo, Kalu...

    Але! Зашто ми не даш да уживам дубоко уверен да је он стварно мислио да сам објаснио? Баш си окрутан.

    Него, да ти објасним. Дечко - Дрогба, ДА, Дидије Дрогба је и са 33 године ТАТА за горе невадене момке. Какав Калу, дечко да ли ти пратиш фудбал? Дрогба може да га носи у зубима и успут даје голове са 20 метара док овај наш ни са 31 нема снаге да истрчи 100м испод 2 минута. Калу може да има од 7 до 77 година када је Дидије и даље за њега појам. И остаће то и наредних година.
    Е сад, чисто сумњам да ће се он наћи на списку за предстојеће квалификације за СП јер је већ најавио да ће се добровољно повући из реп. а и ови ће вероватно правити окосницу тима са горе поменутим млађим играчима. Његово јесте прошло али један од најбољих нападача данашњице и протекле декаде увек може да да још.

    Поредити човека који је одиграо скоро 200 утакмица за Челзи при том постигавши скоро 100 голова и Ниџу који је играо у просечном шпанском тиму а сад гули у другој енглеској није чак ни смешно.

    Tvoja teorija i viđenje...

    Хвала, нисам знао да је то моја теорија и моје виђење. Иначе мислим да имам право на то јел да?

    A Rodžer Mila je bio klasa Kaniđe, Linekera, Mateusa devedesetih?!? Kada je sa 38 godina na svetskom prvenstvu odveo Kamerun do četvrtine finala

    Oдлично. Само ми треба једно кило пасуља да бацим и да видим да ли ће се нпр Жигић или неко сличан њему после низа очајних игара до сад смиловати и са 38 коначно почети да тресе мреже. Ово је један од јачих аргумената које сам чуо у последње време.

    Sve su to brate moj banalni primeri, i to nije objašnjavanje, jer se u tvojim postovima nigde ne vidi konkretan argument zašto Žigić ne bi trebalo da igra

    Већ сам навео неке али ти не желиш да их видиш. Надам се само да си одгледао утакмицу против Мексика и очекујем твој опширни извештај. Не кажем да је човек главни кривац, НИЈЕ, али игра са њим у тиму треба да изгледа потпуно другачије. Овако само смета. Синоћ је све само још једанпут потврђено мада ми више волимо да гурнемо главу у песак и правимо се да се ништа не дешава.

    sim ogromne nepodnošljvosti koju gajiš prema navedenom igraču

    Aјд сад озбиљно, нисмо деца: Да ли стварно мислиш да имам икакав разлог да МРЗИМ неког, било ког, а понајвише Николу Жигића, човека кога сам више пута уживо гледао и чијем сам се голу противу Роме први и највише обрадовао гледајући из најбољег могућег угла како лопта улази у рашље, и човека који је СВОЈЕВРЕМЕНО дао толико тога и Звезди и репрезентацији? Ако мислиш да имам било какав разлог онда си у великој заблуди. Искрено.

    Једноставно, ово је јединствена прилика да се направи рез, да се направи костур тима са младим и квалитетним играчима којих имамо на претек, и да се за квалификације за СП 2014 крене новим путем. Имамо времена, имамо годину дана да се консолидујемо и видимо шта ћемо или ћемо доживљавати бламажу где год се појавимо па ће нас и даље тући којекакви Словенци, Естонци итд а за Мексико и сличне да и не говорим.

  6. Ништа ново...

  7. Што је најгоре, гледао сам утакмицу.

  8. Ajd nek neko stavi link žigarine izjave pre utakmice.

  9. Урош
    Што је најгоре, гледао сам утакмицу.

    +1

    дошао кући у дван'ес, и чекао до три, да погледам је ли се шта поправило. кад сам видео да је квота на кактусе 1.5-1.6, све ми је било јасно. чак сам и резултат погодио пре утакмице, само сам мислио да ћемо да уваљамо бар један, да нас нешто усере.

  10. @Ceo post SiM-a... Bio sam ti spremio opsiran odgovor, koji sam i poceo da pisem, ali sam shvatio da nema potrebe da to radim, jer jednostavno ti mene ne mozes ubediti u jedno, kao sto ni ocito ja tebe ne mogu ubediti u drugo... Samo zelim da kazem, da cu ja i dalje misliti da je Zigic trenutno nas najkvalitetniji napadac, i da kao takav zasluzuje da igra. To sto nasa igra nije pravljenja po njegovim kvalitetima to je vec totalno druga prica. Mislim mi ni nemamo igru, kao da smo u skolskom, i oslanjamo se na individualna resenja svakog igraca. Nista tu nije organizovano ako si gledao, i pod Pizonom, i sada, odnosno sinoc.

  11. Mislim mi ni nemamo igru, kao da smo u skolskom, i oslanjamo se na individualna resenja svakog igraca.

    Свако свој курац дрка.

  12. Samo zelim da kazem, da cu ja i dalje misliti da je Zigic trenutno nas najkvalitetniji napadac, i da kao takav zasluzuje da igra.

    A Sulejmani? Ako cemo da igramo 4-2-3-1, a najverovatnije hocemo, on zasluzuje da igra u napadu.

  13. Žigić je ako ništa drugo, zaslužio da mu se da još ova šansa, zbog svega što je dao reprezentaciji u poslednjih nekoliko godina...

    Zbog tih jebenih ZASLUGA ZBOG SVEGA ŠTO JE DAO reprezentacija je i propala.

  14. Ne mogu da se raspravljam... Nema potrebe jednostavno. Ja imam drugo misljenje kao sto sam rekao, a vi hocete da me ubedite u to vase. Ne ide jebiga...
    I Sulejmani nije klasicni napadac, odnosno igrac koji bi igrao tog jednog u napadu ako bismo igrali 4-2-3-1

  15. I Sulejmani nije klasicni napadac, odnosno igrac koji bi igrao tog jednog u napadu ako bismo igrali 4-2-3-1

    Da, ali moze da igra i klasicnog spica, a smatram da mu treba pruziti sansu jer igra dobro u Ajaksu, i sto je jos vaznije, daje golove.

  16. Njemu svakako treba pružuti šansu, ali teško da on može da igra klasičnog napadača u istoj formi kao što igra krilnog u Ajaksu...

  17. Nije mnogo. 2 komada na strani. Još je bila prijateljska. Moglo je i gore.

  18. Bio sam ti spremio opsiran odgovor, koji sam i poceo da pisem, ali sam shvatio da nema potrebe da to radim, jer jednostavno ti mene ne mozes ubediti u jedno, kao sto ni ocito ja tebe ne mogu ubediti u drugo.

    Немам намеру никог да убеђујем у нешто, свако има право на своје мишљење. Људи, превише лично схватате неке ствари.

    Mislim mi ni nemamo igru, kao da smo u skolskom, i oslanjamo se na individualna resenja svakog igraca. Nista tu nije organizovano ako si gledao, i pod Pizonom, i sada, odnosno sinoc.

    Слажем се са тим да немамо игру, за то не треба бити неки стручњак. Ту не помаже Меси а не Жигић.

    Подмладите тим и пустите ову децу једно годину дана да се играју и да се уиграју да се барем не бламирамо чим напустимо Кућу фудбала.

  19. Dok se mafija ne izbaci iz fudbala dzaba nam sve.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.