Фудбалска репрезентација Србије

  1. Al najbolja je izjava KAPITENA ŽIGARE!

    "Dug je bio put, vremenska razlika,HRANA JE DRUGAČIJA, ali u tome ne tražimo alibi. Evo, ja ispred svih reprezentativaca kažem da nismo bili na zavidnom nivou."

    Znači, do hrane je, pa vidiš, kako nam to nije palo na um?

  2. Tebi samo Žigić smeta? Logično, sada kada nema Dekija i Vidića.
    Pitam se da li to ima neku pozadinu? Provereno nema.

    Ma to su gluposti, mafijašenje i jedenje govana. Šta Kačara treba da boli kurac da li Tole namješta utakmice i da li Đura krade pare?

    Ma da, u pravu si - Toleta za orden!!!!!

  3. Mislim da treba Žigić da igra, da li treba da bude kapiten, to ne znam...ali pre svega treba se savladati timska igra ako želimo nešto da uradimo. Boško Janković treba u budućnosti da bude stalni prvotimac.

  4. Žigić je naš najbolji napadač, nažalost. To što ga Skočimiš naziva kocem, samo pokazuje objektivnost komentara. Za napadača (nevažno je što ima 202 cm) ima odličnu tehniku, i kontrolu lopte, dosta i zahvaljujući činjenici da ima frapantno malo stopalo, nosi broj 42, čini mi se.
    Da ima ko da mu centrira, kao što je Dragutinović znao, i on bi bio mnogo korisniji. Kolarov (njega začudo hvale) treba da trenira samo centaršuteve !
    Takođe, Antara je Žigiću dao ulogu iza najisturnijeg napadača, pa je dodatno bio koristan jer je mogao da se gađa dugim loptama, a pošto nije bio najistureniji imao je kome da "spusti" upotrebljive lopte.
    Boško je takođe mnogo falio u kvalifikacijama, pa i Kačar.
    Prvo Karadžić mora da ode, a onda može da se priča o revitalizaciji reprezentacije.

  5. HAHAHAHAHHAHAHAHHAHAH....
    Tek sad vidim da nas je i Honduras pobjedio... Nevjerovatno...

  6. Nisam rekao da Toleta treba odlikovati ali budimo realni makar u jednom - i da je Platini lično predsjednik saveza sa onakvom igrom, pristupom formata 'JA SAM VEĆA ZVIJEZDA I SKUPLJI SAM, JA NE MORAM TRČATI' ništa ne bi uradili. Jel tako?
    Pa pobogu, igraju skupa u reprezentaciji a Tomić i Kaluđer se prepiru oko derbija! Aman Srbi!

    Ne, ne smeta mi SAMO Žigić.

    Smeta odnos većine primadona prema timu. I dokle više izjave tipa smeta nam niska trava i okrugla lopta al to nije izgovor? Prošlu utakmicu im je smetala neka džomba, smetao im sudija i ko zna šta još al, eto, to nije izgovor.

    EDIT: Zaboravih da napišem - ako si pročitao postove, vidio si da sam napisao da je Žigara trčao jedini pored Ninkova i Volkova, al momak više ne može, nije to to.

  7. Apsolutno se slažem u vezi sa Žigićem, jer to je veoma koristan igrač...pogledaš snimke utakmica i vidiš da čoveku je svaki pas tačan, a što je dobro može da se snađe tehnički.
    Uvek odvlači dva ičrača, zna da da go, ali najvažnija stvar je da moraš znati da ga koristiš...
    U ovoj zemlji su svi stručnjaci, hajde da budem i ja...mislim da Krasić cinculira, Jovanović se nešto busa kao neki seljački dribler, odbrana je počela da vrda ne znam zašto, a to nam je najjači deo tima, da se ne lažemo. Kačar jako koristan igrač, više šanse zaslužuje.
    Promena mora da se desi i to odmah, slušao sam Gulita koji kaže da smo mi po pojedincima jedna od najjačih reprez. u Evropi a da kao tim nismo dobri, to se zna naravno, i da je spreman u svakom trenutku da nas vodi. Kada ime takovg kalibra to kaže, mislim da je dovoljno. Mada kod nas curi sa izvorišta, a to je Karadžić.

  8. Број 42 на 202цм висине , који цртани филм .....

  9. Čekaj, stani sad malo, jeste li gledali vi uopšte jutrošnju utakmicu?

  10. HAHAHAHAHHAHAHAHHAHAH....
    Tek sad vidim da nas je i Honduras pobjedio... Nevjerovatno...

    Copy-Paste. Taman to htedoh da napišem, ali preteče me. Jebiga, drugi put... :)

  11. Znači, do hrane je, pa vidiš, kako nam to nije palo na um?

    Hahahaha!!!

  12. ало бре. какав курац толе и сва срања.

    једног професионалног фудбалера, човека који игра за нацију НЕ СМЕ да занима ништа ван терена бре еј. дођеш обучеш се изађеш на терен и умреш тамо.

    то што је савез срање и што је толе пичка нећемо решити тако што нећемо трчати и тако што ћемо се жалити.

  13. jebote, ste gledali možda tekmu Ukrajina-Nemačka pre par dana? prijateljska? 3-3 bilo.
    http://rs.soccerfame.com/match/267554/ukrajina/nema%C4%8Dka
    fantastična utakmica, sobzirom da je bila PRIJATELJSKA,gledao sam je. ODLIČNA!
    e kad i mi igrali takve PRIJATELJSKE, gde bi nam bio kraj?

  14. Mi igramo prijateljske, nego ovi Hispanjolci igraju neprijateljske! Nakanta nas sa 2:0 ko stigne.

  15. Trasferblamzentacija

  16. Kad ste se već dotakli Dragutinovića, da li se slažete da nam je falio na SP prošle godine?

  17. Гледам синоћ Хондурас - Србија и видим да је наша тактика добрим делом утакмице била ,,ко први узме лопту,вуче је до 25 метара од противничког гола и онда центаршут на Жигару''.Па пре ће Пантелић ногом да га да,него Жигара главом.Гледао сам и против Мексика....Ставили задњу линију на 30 метара од гола,јер знају да Жигић нема апсолутно никакве шансе да предрибла или пређе било кога од противничких играча.Чак и кад успе да упути колко - толко добар пас,саиграчи га не испрате(јер ни сами не еврују да он уме да шутне лопту ногом)па лопта обично заврши у ауту.

  18. Заборавио сам да напишем моју идеалну репрезентацију:
    -------------------------Стојковић-------------------
    Ивановић------Суботић-------Рајковић-------Коларов
    Красић---------Кузмановић------Нинковић-----Тошић
    --------------Сулејмани--------Жигић---------------

    Резерве:Јоргачевић,Нинков,Тадић,Волков,Јовановић(ако игра ко у Андерлехту),Јанковић,Качар,Радовић

    Селектор:Радомир Антић

  19. Нажалост и беха ће га испушити вечерас. Шалим се. Нека га испуше.

  20. Богами, не дају се.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.