Фудбалска репрезентација Србије

  1. Ја навијам за Босну вечерас!

  2. Ja sam igr'o singl dvojku na BiH.

  3. Курчина рекао бих

  4. Svaka čast Bosancima kako se bore. Baš bih voleo da prođu.

  5. i ja bih. ali opet greota je i ne gledati ronalda na ep

  6. Ljudi uvališe Portugalu 2 komada na Lužu...

  7. E bas mi zao, dadose im 4 gol :(

  8. Jebiga. Nisu imali sreće sa žrebom a po kvalitetu im je mesto na Evropskom.

  9. Само нек их трпају , ко их јебе ....

  10. zamalo da pogodite obojica... :D

  11. Je l' baš toliko teško da ovi naši majmuni, odnosno otprilike polovina repke, igraju k'o Bosanci?! Doduše, jebiga, to je druga priča jer Bosančerosi imaju i fantastične kreativce, za razliku od nas, i fantastične napadače, gde smo mi totalni duduci. Baš mi krivo i što naletoše na Portugalce i što se ne plasiraše na EP... Ali kad ti znaš da momci daju sve od sebe za repku, ma i finale EP-a ti je isto k'o da se nisu ni plasirali. Dobro, ne baš isto, ali mnogo to znači. A ovi naši idioti da se malo ugledaju na njih. I da konačno imamo nekog normalnog kreativca i napadača, aupizdumaterinu!

  12. Jebiga, Portugal je svjetska klasa...
    Al' da su Bosanci dobili nekog drugog druga bi se pjesma pjevala....

    Elem, 6:2 je...

  13. Au 6:2 SAFETE ODLAZI!!!!

  14. Jebiga poturice niste imali srece

  15. E, momci, na šta nam se sveo fudbal da moramo da više pratimo Bosance i Hrvate nego naše. Nemojte pogrešno da me shvatite, nisam ja nikakav patrijota, nego smo komendija živa. Šteta za BiH, stvarno šteta.

  16. Šinak, ja sam Srbin, al nama je u opisu da teramo sve i svašta pa reko da im pomognem.

  17. Цитирам

    _AJAX_

    Курчина рекао бих

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.