Фудбалска репрезентација Србије

  1. Šestić je sad ponosan na Portugalce što su ga spomenuli.

  2. A što mrzim ovo kad naša reprezentacija igra loše, pa krenemo da pričamo "Pogledaj kako Bosanci/Crnogorci/Hrvati igraju, a naši kao pičke". Nema ni kurac ni od njih.

    Bosanci jeste da imaju kreativce u veznom redu i jednog Džeka napred, al' im je odbrana bušnija i od naše, pa ih Portugalci natrpaše sad. Crnogorci kao mnogo opasni... Kurac i Crnogorci, mada oni ni u kvalifikacijama nisu ništa uradili sem što su pobedili Bugare i uspeli da ne izgube od Engleza. Mislim, za tako malu zemlju ni to nije loše, al' opet, shvatili su sad gde su.

    Jedino Hrvati. Ali realno, bar kad je reprezentativni fudbal, Hrvati su daleko ispred nas. Imaju mentalitet, imaju neki stil igre, znaju šta rade. Ono, od 1998. igrali su na 3/4 svetska prvenstva (kol'ko i mi) i na 3/4 evropska (mi na samo jednom). Imaju bronzu na SP, mi imamo Mijatovu prečku.

    Sve u svemu, glupo je reći da su Crnogorci mnogo dobri, jer su u kvalifikacijama u proseku davali manje od gola po meču. I glupo je reći da su Bosanci mnogo dobri, a ovi im uvališe šestardu.

  3. Ma Srbija ima najbolju repku što se imena tiče, al' pogledaj kako ovi ginu! Pogle kako trče, bore se, gube al' trče, jebiga! Ne znamo al' trčimo! IDEMOOOO! BORBA!

  4. I da, Bosanci dobiju šestardu od Portugala, Srbiju ponizi Honduras. Ne ide, jebiga, ne ide.

  5. A što mrzim ovo kad naša reprezentacija igra loše, pa krenemo da pričamo "Pogledaj kako Bosanci/Crnogorci/Hrvati igraju, a naši kao pičke".

    A što mrziš? I tačno je, svaka od tih reprezentacija se bori u svom dresu, ali ima tu još mnogo stvari. Prvo i osnovno, Hrvati su od ovih bivših jugoslovenskih repki najkompletniji pa su zato trenutno i najbolji. Bosanci, kao što rekoh, imaju fantastičan vezni red i napad, Crnogorci imaju Jovetića i Vučinića, ali im je ostatak repke go kurac. Napržili se da će laganeza proći Čehe. Ortak me smarao 100 godina kako ih lagano prolaze, ali neću sad ništa da mu nabijam na nos jer nisam takav. Nas ZAISTA nema potrebe komentarisati. Reprezentacija ispred koje je Estonija zaslužuje svaku moguću pljuvačinu! Samo toliko o "našima". Ne kažem da se sad niko ne trudi, to je preterivanje, ali bre, mi niti forsiramo nijednog kreativca u repki ni napadača. Tadića smo pozvali tek kad je bilo nemoguće ne pozvati ga, a on se povredi. Sulejmani ista priča, ali nam je zato jebeni Volkov u reprezentaciji! Muršte u Bugarsku pa tamo igraj, jebem li ti mater mutavu!

  6. @Blake Griffin

    Hrvati imaju mentalitet da umeju da se suprotstave najboljima. Tako su pobeđivali već Italijane, Nemce, Engleze... A mi? Mi protiv boljih reprezentacija imamo jednu pobedu protiv Nemaca koja je više bila rezultat sreće nego velikih muda, taktike, tehnike, znanja...

    Samo mi objasni koji je to "fantastičan" vezni red Bosne? Misimović i ko još vredan pomena?

    Ja i dalje mislim da je glavni krivac za to što smo završili iza Estonije Žonpi. Antara je uspevao da oslobodi igrače tog našeg idiotskog mentaliteta, gubitničkog. Daš gol, povučeš se. Primiš gol, nemaš pojma šta da radiš. Igrači trče... Nemojte tako, trude se. Ali jebiga, kad te na teren pošalje čovek koji kaže MLOGO umesto "mnogo", normalno da nemaš pojma šta da radiš.

    Sad što pola tih igrača ne treba da bude u reprezentaciji, to je druga priča...

    Pižon nas je vodio tako da ja mislim da on njima pred meč kaže ovako:

    "Tu malo trčite, malo ovde po strani, malo kroz sredinu, malo driblajte al' ne mnogo, stalno vraćajte unazad, u odbrani se trudite i šutirajte po nogama, pa šta bude!"

  7. Samo mi objasni koji je to "fantastičan" vezni red Bosne? Misimović i ko još vredan pomena?

    Uz dužno poštovanje, šta ti pratiš? Čuo za Pjanića, čuo za Salihovića, koji dečko dere? Pa ni onaj Rahimić im nije loš. A u napadu Džeko i Ibišević. Jedino što im je odbrana šuplja do bola. Golman vrhunski. Tog Begovića je Čelsi pored živog Čeha hteo da dovede. Ali jebiga, moraš da budeš kompletan ako hoćeš neke rezultate.

  8. :)

    Sve su to DOBRI igrači, ali daleko od FANTASTIČNIH.

    Fantastičan vezni red je ono što imaju Barsa, Mančester, Bajern.

    Ovo je solidan vezni red. :)

  9. I pored šuplje odbrane oni su u ovim kvalifikacijama među reprezentacijama koje su primile najmanje golova (mislim da su samo Švabe primile manje, al' nisam siguran, ograđujem se). To ko onomad Srbija i Crna Gora - jedan gol u kvalifikacijama (Jevrić, Gavran, Dragutinović, Vidara i Krle) - šestica od Argentine :D

  10. Pa znaš kako, možda jeste malo preterano fantastičan, s tim se slažem, ali eto, rekao bih bar odličan. Ne znam kad si poslednji put pratio neku utakmicu Liona dok je Pjanić igrao za njih. Opasan je to igrač u pičku materinu! Ili neku Salihovićevu utakmicu u Hofenhajmu. Taj Salihović ima vrhunsku tehniku, neću uopšte da trošim reči na to kako izvodi prekide. Prošle godine se sećam kako je izveo jedan penal, mislim da 3 golmana ono ne bi odbranila! Jedan od najbolje izvedenih penala koje sam ikad video. A pazi ovo. :D

    http://www.youtube.com/watch?v=t5MmVgG5zKc

  11. toma gugutka
    mi imamo fantastičan vezni red , al je sušić večaras pokazko' svoj strah i to je to. protiv ekipe poput portugala se ne brani... jednostavno

  12. HAAAAA, BALIJA NA TEMI!

  13. Mozda nije za ovo temu,al' aj da podelim ovo sto saznadoh sa vama.... Naime,posle Crne Gore se ortak cuo sa dole nekim,posto je iz Berane i kaze da su se na jucerasnjem treningu potukli Vucinic i jos neko,da je Simon uleteo da razdvoji,te mu je Vucina razbio facu (sto dokazuje maska na licu) i da je Basa valjda sjebao nesto isto,i da zato nije igrao... Iskreno mi je malo drago,pogotovo zbog Vucinica,jer ljudi se ovde kunu u njega "jao da nam je Vucinic,jao da nam je Vucinic",ali izgleda da taj Mirko nije nista bolji od naseg Marka. Covek u odlucujucem momentu masi sa 3 metra gol...Pa to moze i Pantelinjo...Koji ce nam onda ovaj?

    Sto se Bosanaca tice,imaju odlicnu repku i igraju hrabro,ali jednostavno,Portugal ima najbolje pojedinca na svetu mozda (zavisi od ukusa), plus jos par takodje fenomenalnih igraca,i pokazali su da ih je teren u Zenici omeo da odrade posao vec tamo...Ovo je realno stanje Balkana,trenutno najbolja reprezentacija ide ne Ep,ostale neka sede i gledaju.A tuzno je sto reprezentacija sa najzvucnijim imenima i najvecim talentima propusta svako drugo veliko prvenstvo...Ko nas jebe....

  14. Srpski fudbal je umro, nema potrebe za reanimacijom. Nek pare idu u neke sportove gde stvarno možemo biti u vrhu sveta..

  15. Realno odbrana i vezni red Srbije su prva klasa ali napad nismo imali dobar jos od Milosevica i Darka Kovacevica, a od tad je proslo skoro 10 godina...

  16. Odbrana i vezni red ne daju golove. Napad umro, skroz, nula, zemlja.

  17. Evo ja kao YU nostalgicar da dadnem svoj sud
    Makedonci - realno nemaju reprezentaciju ze neka velika takmicenja, neka se drze Mekeleba i kosarke tu mogu dosta dobro dogurati
    Slovenci - Jebiga los zdrijeb pored Srba i Italijana nisu imali neku veliku sansu za prolazak, da su dobili neke druge repke mozda bi i prosli.
    Crnogorci - Najvece iznenadjene kvalifikacija, jednostavno ljudi se pokazali kao OX na pocetku, zasluzili su da prodju na prvenstvo navijo sam za njih ali jebiga sta ces.
    Hrvati -Najbolja reprezentacija od bivsih republika, zasluzili prolaz stvatno dobri u igri cestitam im.
    Srbija- Ako Estonije bude ispred tebe e onda stvarno ne znam sta da kazem, najbolje je da vrate Antica, nikad boljeg trenera nece imati, Pizon obavezno ostavku. Ekipa koja ima najboljeg odbrambenog igraca na svijetu(Vidica) i mozda jednu od najboljih odbrana u Evropi pored Engleske ne znam sta da kazem, kako nije izborila makar baraz.
    Bosna - Ekipa koja jednostavno nema srece u barazu. Sve domace tekme osim Francuske dobili. 13 minuta dijelilo od plasmana do prvenstva i onaj Nasrijev sumnjivi penal. Ekipa za prvenstvo. Misimovic i Spahic realno gledajuci najomiljeniji igraci u reprezentaciji. Susic ne treba davati ostavku, nastavit gdje je stao i mozda izbori plasman na SP

  18. Decko Pizon i Vidic su odavno otisli.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.