Фудбалска репрезентација Србије

  1. Ibro meni se čini da ljudi previđaju jednu stvar. Himna je u celoj priči najmanje bitna jer je zapravo problem što je Ljaići prekršio taj famozni pravilnik koji je Siniša na vreme najavio svima, a sam Ljajić ga potpisao i samim tim ga prihvatio a onda učinio nešto je automatski kršenje dogovora. Zbog toga je nastala čitava frka.

    Ideja o pravilniku nije loša, ali bez debilnih stavki poput ove o pevanju himne. Dakle, nije problem što je prekršena glupava tačka, nego što je uopšte ubačena.

  2. Odsad uvesti pravilo da svi vukajlijaši znaju po barem jednu himnu i da je pjevaju kad se loguju, a prethodno da dostave kasete moderatorima.

    Uvijek mi je smetalo što se ne pjeva himna. Za Ljajića sam već rekao, mrš stoko.

  3. Glavni, Vukajlijaši imaju svoju himnu i ide nešto ovako:
    "ee eee ee ee e e e ee eee e ee" ako me sećanje dobro služi, kasnije ću da obnovim gradivo.

  4. Jebote, ne znam himnu, banovaće me.

  5. Kucaj na Jutjubu Neša De Beli himna Vukajlije.

  6. Од овога се мозак претвара у кашу..

  7. Лик из стручног штаба, који је стајао најближе Михајловићу, није певао химну њахахах.

    Дресови Француза су до јаја.

  8. http://www.vestinet.rs/wp-content/uploads/2011/10/pizon.jpg

    Шта радите оца вам очињег..

    Главу горе, биће боље.

  9. Kakva igra, kakva igra. Jedino što mi se sviđa je ovaj Tadić, ostalo bih sve izbacio na poluvremenu, počevši od Jankovića frajera i Mladenovića.

    Da ne pričam o našoj (ne)efikasnosti, zadivljuje fantastična nesposobnost naših igrača da upute tačan pas saigraču.

  10. Dobro je, tek 2-0 a već je pola sata prošlo :D

  11. Bolje da su Mihajlovića zvali da IGRA a ne da trenira ovu momčad..... Blagi transfer blama. Da sam ja trener pitao bih: "ZAR JE JEBENO MOGUĆE DA POSLIJE 20 GODINA TRENIRANJA NISTE U STANJU DA DODATE POŠTENU LOPTU, MAJKU VAM JEBEM ONU U PO CENTRA CENTRIFUGE?"

  12. Auuuu...jako lose. Mogli su Francuzi da vode i 4-0. Valjda ce biti nekih izmena na poluvremenu. Ipak mislim da smo trebali da izaberemo neke protivnike koji su vise po meri Srbije, narocito jer imamo novog trenera i rotira se puno igraca.

  13. ŠĆEPOVIĆU NISI NI ZA SLOGE IZ TOMBAKAA!!

  14. Mihajloviću, treniraj ih da himnu pjevaju, jebeš igru.

  15. Vidi se da tu ima... neka živina... neka hijerarhija...

  16. Polako momci ... Promenio je gotovo ceo sastav ... Važno je da uvede Miha red i disciplinu u reprezentaciju,a ostalo će doći na svoje kad-tad :)
    NINKOV trči ko muva bez glave i Ja bi mu zabranio jedno par godina da igra fudbal ... i PES bi mu zabrano da igra ...
    Sve u svemu ... NISU FRANCUZI TOLIKO DOBRI KOLIKO SMO MI LOŠI ... Uskoro počinje evropsko pa ćemo se i uveriti u to.

  17. Ма јебаћемо их Европском :) Чекај мало, а кад оно почиње Европско?

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.