Фудбалска репрезентација Србије

  1. Боље је и овако, него градити лажно самопоуздање у утакмицама са Кипром и Јерменијом.
    А вријеме показује да је реално најбољи тренер који је водио Србију у последњих 12 година био Шестко.

  2. Slabo, nema ništa, slabo...

    Šćepović rupa, Rajković rupa, Fejsa takođe.. Ne valja ova formacija, previše smo defanzivni, nabili nas na početku u peterac, nismo mogli glavu da dignem. Da nije bilo Brkića bilo bi najmanje 4-0. Nego, ovo je tek početak. Ovi igraju prvi put zajedno i još se usrali. Moraju da se uigraju malo.

    Чекај мало, а кад оно почиње Европско?

    Sad u ponedeljak.

  3. Baš mi se sviđa ovaj Tadić. Ali ovaj Šćepović ako stvarno dođe u Partizan, do kurca.

  4. Uništiše nas Alžirci majku im berbersko- vandalsku.

  5. Боље је и овако, него градити лажно самопоуздање у утакмицама са Кипром и Јерменијом.

    Slažem se. Ovaj Mihajlović il je lud ili ima muda da postavi Maksimovića da čuva Benzema a Ninkova na Riberija..
    Sad reče da je najveća greška predaja lopte nakon oduzimanja. Taj prvi pas nakon oduzimanja mora biti brz tačan i bilo kome samo da se prenese težište igre.
    Šteta što nije Tadić ufunjao nekako jedan gol, čisto da prokinu malo.

  6. ко ми обрисо дефку била је у плуу?с?

  7. Јесте знали да је ПСЖ одлучио да доведе Бишевца тек кад су схватили да им неће успети да купе Николу Максимовића?

  8. Јесте знали да је ПСЖ одлучио да доведе Бишевца тек кад су схватили да им неће успети да купе Николу Максимовића?

    Истина.
    ЕДИТ А можда курчина.

  9. Gledao sam izvjestaj sa Srbija Rumunija mlade reprezentacije...pa kako nije sramota one matore magarce da zvizde klincu od 17 godina koji pritom grize zemlju da da gol....jbt Ninkovic izmislio fudbal za sve one na terenu, a kao navijacima nevalja...jbt stekao sam utisak da idioti navijaju za Rumuniju...Eh da je nekako izvodivo pa da Srbija igra kod nas u RS...tek tada bi dobila podrsku kakvu treba...da sam na mestu Ninkovica zaista bi dobro razmislio da li opet da obucem dres

  10. Tadić je bio odličan. Lazović je solidno odigrao gledajući minutažu, imao neke lepe prodore i lepo organizovao kontre.

    Samo polako. Ništa ne može preko noći da se desi. Što reče neko, bolje igrati sa Španicima i Francuzima i izgubiti nego igrati sa Jermenijom i pobediti i misliti da smo sila.

  11. Sterija
    Ne valja ova formacija, previše smo defanzivni, nabili nas na početku u peterac, nismo mogli glavu da dignem. Da nije bilo Brkića bilo bi najmanje 4-0. Nego, ovo je tek početak. Ovi igraju prvi put zajedno i još se usrali. Moraju da se uigraju malo.

    Да играмо офанзивно без иоле квалитетнијег шпица и без плејмејкера од повлачења Пиксија? Неће моћи. За иоле офанзивнију игру ти треба барем нешто од та два, а ми немамо ни једно.

    Ово су клинци били, боље са њима да се експериментише у пријатељским (поготово у јаким пријатељским), него као Жонпи, у квалификацијама. И не може се очекивати чак ни да наш први тим лагано победи Бензему, Риберија, Насрија, Малуду и остале.
    Кад се Качар, Кузмановић и Сулејмани опораве, а Красић врати у форму пре ове сезоне, и прикључе екипи, биће то један сасвим фин тим.

  12. ЈЕБИ ШПАНЦЕЕЕЕ

  13. Неће ништа да буде све док форсирамо ове клинце из Звезде и Партизана, добри су за ЈСЛ али кад на супротну страну стане један Рибери онда се усеру. Да се не лажемо, репка нам је слабија него икад, надам се да ће Синиша да их натера да срцем играју, овако не иде....

  14. Ja se samo nadam da će Siniša od ovih Luj Viton šljokica sastaviti solidan tim. Ima potencijala i drago mi je što forsira mlade igrače. A valjda će i neki napadač da izninkne. Suljejmani nije čist špic, mada moglo bi to sa njim da prođe.
    Najveći problem je što narod odmah očekuje da pišamo po Španiji i svršavamo po Brazilu. I što misle da će Miha nešto njih da trenira. On je selektor, samo izabere i napali ih. Valjda su dovoljno trenirali za života majku mu...

  15. Научили смо химну, још фудбал...

  16. Da nije bilo Brkića bilo bi najmanje 4-0

    Ако мене питаш Бркић је могао да брани оба пута али и одбранио је пар добрих ствари, свеједно лоше и одиграо, Кахриман је боље бранио против Шпанаца.

  17. a realno, i ja bih se usro digram protiv riberija i ostalih francuskih zvezda, nema veze što sam 10 godina lomio noge i šutiro cevnice protivnicma u tonbe liZi, rispekt je rispekt ipak.

  18. Suljejmani nije čist špic, mada moglo bi to sa njim da prođe.

    Мора да прође. Немамо избор, њега и Марковића у шпиц, Тошића и Тадића на крило, и то већ личи на нешто, какав Шћеповић, Лекић и остали.

  19. a realno, i ja bih se usro digram protiv riberija i ostalih francuskih zvezda, nema veze što sam 10 godina lomio noge i šutiro cevnice protivnicma u tonbe liZi, rispekt je rispekt ipak.

    E vidiš, ja drugačije razmišljam. Kada bi ja jednog dana zaigrao za tu reprezentaciju, u košarci, recimo, i naspram mene se nađe jedan Derik Rouz ili Kris Pol, nema tih para kojima bih ga pustio da me prođe bez borbe. Bolji je, nema veze, daću sve od sebe da ga sprečim, makar me napravio majmunom, zakucao preko mene, izvozao, nebitno.

    Možda ja volim izazove, za razliku od ostatka naše reprezentacije. Eto, taj Ninkov. Vidi da je naspram njega Riberi, fantastičan igrač. Pa, pogini, vidi koliko je bolji od tebe, nemoj da odustaješ k'o pička.

    Ako me neko konta o čemu pričam, uopšte.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.