Фудбалска репрезентација Србије

  1. и ова буква је обећала да ће убудуће певати као славуј

    Jeobte, ismijah se ko budala na ovo...

  2. Glupo je to što ih je sve natjerao da potpišu da će pjevati himnu, jer je to slobodna volja igrača.

    Јесте али он исто тако зна да смо недисциплинована стока и да добро функционишемо само када смо под "чврстом руком". Као кад је био жив Тиле. Е то је чињеница, јер кад је умро..нећемо сад о политици.

    Такође, Миха зна да смо тешке ложане а где ћеш бољи начин да мотивишеш играче од самог почетка утакмице него да сви онако загрљени заједно и громогласно отпевају химну своје земље. Још кад буде на Маракани, па са навијачима, ма није то без везе веруј ми. Осећам да му је то само један од корака које ће предузети да нас "продрма" мало из летаргије. Он је први тешка ложана, ваљда полази од себе.

    Нека га, нек спроведе замисао до краја, горе од овог до сад не може.

    Jeobte, ismijah se ko budala na ovo...

    Гарантовано је тако било, нема друге..

  3. @Obozavalac_fanova - не знам који су то моји ''дискутабилни'' ставови кад си их упамтио, јер ја твоју појаву на сајту сада примећујем први пут.

    Мени је због овога драго, јер ја када немам нешто паметно, АРГУМЕНТОВАНО да напишем ја углавном прескочим, а твоје ставове сам видео на многим темама, и сваки је био за већу неверицу од претходног.

    Нема потребе да се нервираш, ако се не слажеш са људима, ти пробај да даш неки аргумент против или одјеби са теме.

    Али у овоме је и поента, који је ТВОЈ АРГУМЕНТ?!?

    То што осећаш немоћ да смислено одговориш, а опет се осећаш прозваним (јер вероватно се уклапаш у обојене)

    Овде си стварно у праву, осећам немоћ, јер расправљати се са људима који само лупају глупости, БЕЗ И ЈЕДНОГ АРГУМЕНТА и без чињеница, а опет мисле да су попили сву памет света и убеђују друге да су у праву ме бацају у пат позицију, јер би сваки мој наредни аргументован одговор био повод за тебе да наставиш писати глупости. Знам из искуства са сајтова које сам горе набројао...

    па дођеш и за нечији пост кажеш да је глупост, само чини да испаднеш управо такав. Доста лекција из опште културе за данас.

    Не могу сигурно да кажем да ти је пост паметан... Иначе, да сам то рекао, да ли бих и ја испао паметан, по твојој логици?!

  4. Едит. Обожавалац, свако има право на своје мишљење, не дај се изнервирати, млад си, оде притисак и све то..

    То веома често радим, покушавам да искулирам, али једноставно некад ми нешто кврцне у глави и ја једноставно морам да одговорим...

  5. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3GHfJzqlz54#

    Al' cure pjevaju od srca, ne zato što je trener naveo klauzulu u ugovoru...

  6. Podrška Ademu. Ademe Srbine uz tebe smo..

    Jebogati mogo si samo usta da otvaraš, ionako se ne čuje..

  7. Синишу Михајловића нико није приморавао да пева химну некаквим уговорима и претњама избацивањем.
    Синиша Михајловић сада приморава друге да раде оно што он није.
    Синиша Михајловић је лицемерни кретен.

    Лукаш Подолски не пева немачку химну.
    Лукаш Подолски игра као змај у немачком дресу.
    Мирослав Клосе пева немачку химну и лично сам чуо од једног Пољака да Клосеа у Пољској сматрају издајицом, а да према Подолском ипак постоје стидљиве сипматије.
    Мислим да вам је јасно који су то Љајићеви "лични разлози". Свакако није то што више воли Востани Сербие, па бојкотује Боже правде.

    И на крају, Љајић је један безидејни давитељ лопте и драго ми је што га нећу више гледати, али ми ипак смета овај дебилан разлог за удаљавање. Јер се не бих обрадовао да је којим случајем Сулејмани избачен.

  8. Nas bi Srbe onda sve do jednog istjerali iz CG, ni mi ne pojemo himnu nam :)

  9. а да према Подолском ипак постоје стидљиве сипматије.

    Da, pogotovo posle Eura '08 kada su hteli da mu oduzmu državljanstvo jer mi je zavuk'o dva komada.

  10. procitao sam prave postove,a bilo je i nekih koji su u domenu naucno fantastike.ne bih zeleo da filozofiram,ali mi sada pada naravoucenije,neki moj zakljucak.mislim da kada neko igra/nastupa za neku zemlju treda da postuje obelezja,u ovom slucaju drzave i da za to,tesko reci gine,ali u nekom prenesenom znacenju treba ispostovati.da se razumemo,postoji dosta ljudi koji nastupaju za srbiju,a nisu bas srbi.to nikada ne bi trebalo da bude problem.ljudi se tako osecaju i to je sasvim ok.hteo sam napisati da se ti ljudi trude i igraju srcem za zemlju za koju nastupaju.veliko postovanje.to su normalni ljudi koji nas reprezentuju u svetu.covek 91vo godiste u mesec dana ima 2 frke.tuce ga trener,tera ga miha.od ljajica se ocekivalo da bude nas igrac koji nam fali,po pes terminologiji AM.treba nam neko da kreira igru.sa mojim drugarima spiko,to je trebao da bude taj igrac.to posle pucanja sa SP iz afrike.cekamo ga dosta godina i verovatno ga treba cekati jos malo,samo odnos preme reprezentaciji treba biti nesto,jebi ga,koliko god bilo pateticno-to je svetinja.kada smo drugi protiv australije primili,umalo se nisam slogirao.reprezentacija kada igra,svi smo tu,sva raja je tu.nije vise bitno koji je sport,daj da pobedjujemo.pobedicemo kada se svi angazuju.P.S.kako da citiram neki post.slab sam sa netom,pa ne znam.nisam nas'o neku opciju.unapred hvala ;)

  11. kucas citat velikim slovima na pocetku citata i na kraju tatic velikim slovim
    i da napomenem da bih voleo da vidim b. jankovica na toj poziciji :)

  12. Ne podržavam Sinišinu inicijativu da svi moraju da pevaju himnu, ali itekako podržavam inicijativu da se uvede red, čvrsta ruka koja neće dozvoliti nekom klincu da se kurči kad mu se prohte. A što se tiče Adema, jebiga, godinama mi čekamo da njegov talenat ispliva na površinu, i nikako da dočekamo, samo čitamo u novinama kako se popičio sa ovim ili onim trenerom. Ne žalim što je odstranjen iz reprezentacije, ali bi mi, kao što je neko pomenuo, izuzetno smetalo da kikuju Sulejmanija npr. ako ne bude hteo da peva himnu. Takođe smatram da se pod hitno mora pružiti šansa Dušanu Tadiću (jedan od najboljih asistenata holandske lige), malom Lazoviću iz Zvezde, i nekom napadaču koji se do sada nije oprobao. I dok se to lepo uštimuje u ovu novu formaciju, možda i ne bude loše. I da, Duško Karleuša mrš napolje iz reprezentacije!

  13. al pametno govori ovaj momak

  14. Хммм, Каква Шта Чија?

  15. Ljudi spominjete Sulejmanija, a baš taj dečko koliko se sećam je svaki put pevao himnu kada je bio u sastavu reprezentacije. Ako se ne varam dečko je takođe musliman po veroispovesti, ali njemu himna nikad nije smetala niti je zbog nje manje poštovao sebe što je na primer Ljajiću veliki problem. Seronja mali neiživljeni.

  16. Da, pogotovo posle Eura '08 kada su hteli da mu oduzmu državljanstvo jer mi je zavuk'o dva komada.

    Реко човек, парафразирам: "Подолски је океј, не пева химну, зна језик, Клосе не зна ни да прича пољски". А и капирам да је ту причу покренуо неки пољски Курир. Није ни битно колико га (не) воле, ја ти тиме само објашњавам Љајићеве разлоге. А и та два гола Пољској показују да није битна јебена химна, ако је човек професионалац и не забушава.

    Ljudi spominjete Sulejmanija, a baš taj dečko koliko se sećam je svaki put pevao himnu kada je bio u sastavu reprezentacije.

    Зато сам и написао да не бих волео да је "којим случајем Сулејмани избачен". Замисли да ни он не жели да пева, да ли би се сложио са избацивањем и да ли би ти било драго?

  17. Зато сам и написао да не бих волео да је "којим случајем Сулејмани избачен". Замисли да ни он не жели да пева, да ли би се сложио са избацивањем и да ли би ти било драго?

    Ibro meni se čini da ljudi previđaju jednu stvar. Himna je u celoj priči najmanje bitna jer je zapravo problem što je Ljaići prekršio taj famozni pravilnik koji je Siniša na vreme najavio svima, a sam Ljajić ga potpisao i samim tim ga prihvatio a onda učinio nešto je automatski kršenje dogovora. Zbog toga je nastala čitava frka.
    Da takav postupak načini Sulejmani ili bilo koji drugi igrač bio on musliman, pravoslavac ili marsovac isto bih podržao Sinišu. Jebi ga ako si pristao na određena pravila, najebeš onog trenutka kada ih prekršiš.

  18. Adem je debilčina što je uopšte potpisao to govno. Jebeš Srbiju, moji stavovi su u pitanju, moja ubeđenja, nek oni pevaju o svom bogu. Mihajlović i onako uskoro leti iz repke tako da bi mi vrištala jaja. Od njega mi se kenja jer ne možeš da očekuješ selektivnu toleranciju.
    A od Mihajlovića mi se kenja još više, iz nekoliko razloga.
    1. Čovek nema autoritet, pa mora da stvara veštački. Jel Murinjo uvažava svoje igrače? Da. Da li je ikad morao da ih kažnjava? Ne. Da li bi poginuli za njega? Bi, i to bi se utrkivali ko će prvi. Dakle, nema autoritet a ni ikakvo trenersko ime, pa mora da ga pumpa. Isto kao profesor koga niko ne jebe 2 posto dok ne podeli kontrolni.
    2. On je sam pravio mnogo veća sranja, jedan od najvećih smradova u poslednjih 10-15 godina. Što se mene tiče, on je u rangu Materacija po tom pitanju. Ali je bio klasa, to ne sporim, pa mu se moglo. I on sam zna, da je bio malo lošiji igrač, da bi ga prodali u Empoli pa niko više ne bi čuo za njega. Ej, čovek koji pljuje ljude u usta da kenja nekome što nije pevao himnu.
    3. On je selektor, a ne Saša Popović. Daj ti nama dobru igru, a ne dobru pesmu.
    4. Sto posto sam siguran, da je u pitanju Vidić, koji ne peva himnu, da bi Sliniša pevao himnu umesto njega. Ono, lako je tebi doteraš čisto prosečnog igrača, al ajd ti oteraj nekog jačeg. Pa kurčina.
    A poslednja kategorija od koje mi se kenja su sve veliki Srbi , što odjednom imaju osećaj rodoljublja, patriotizma i koji bi poginuli za svoju zemlju, a čim namirišu pare odu u Ingolštat da čiste klozete.
    A i samo da dodam, pevanje himne ne mora uopšte da predstavlja patriotizam. Može Baštjan Švajnštajger da peva poljsku himnu, a da ih posle tekme tera da mu glancaju kopačke. Ja znam Lijepu našu i God save the queen napamet, ja sam Ujka/Englez. Malo kurac.

  19. Jebote šta serete, koju pičku materinu..
    Ne meri se na Svetskom Prventsvu ko najbolje znaa svoju himnu, niti koliko je igrača peva - NEGO JEBENA IGRA!!!

    Ne kapirate vi u kom je sranju ova reprezentacija, napustio nas je najbolji defanzivni igrač današnjice i kapiten jebenog Mančester Junajteda zbog gamadi koja sere!

    Isti vi koji serete o Ljajiću, Kleu, srBstvu i nacionalizmu kukate kad jebeni Pantela promaši ceo teren.. Eto vam vaši Srbi!

    Kakve veze ima dal' je neko Brazilac, Hrvat ili Albanac? Ako dobro igra i ako ima veze i voli ovu zemlju, neka igra.. Zar ste toliki mazohisti da ne želite da vam reprezentacija bude kvalitetna?

  20. Vi još serendate o onome? Jeb'te vi meni mater ako ste vi normalni...

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.