Prijava

Buxno ako se ti smetam na temi ok onda, necu se vise pojavljivati smao da znas da sam uveredjen...

ma neeeee....nemoj, šta se vređaš? jes da sam popio malo, al neće se bijemo valjda?
:)

НЕЋУ ТУБОРГ, ОЋУ ПИВО!

Ma ne izvoljevaj da ti ne poslužimo beck's!

Хахахаха, победа! :)

Ispa sam iz forme, u pičku materinu lijepu.... Spava sam 2,3 sata, i rastrijeznio se, ali me obalilo 6, 7 piva... Pu jebem ti ja apstinenciju

Nisam pjan, nisam nešto mnogo popio...

Nisam pio od sinoć.
Sinoć sam popio jedno 15-20 pivica i dva persena. Au, jes mi bilo dobro.... Još me drma xD

aooh gotovo polo sata mi treb adaje nadjem temu bre ,hAH SAM CEKAO CELO VECEJ

UStao sam rano je ujutru sinnoc palo isp0iranje a mislim da sam jos uvek budan ne budan jebeno nego pijan a sad je jutro ne znam gde mi je kosulja, telefon u picku ma!

ASDASJAJAJAJJAHAHAHHAAHHAHAHAHHAHA

KAKO MI JE DOBRO-.--- BOP SA, MA RPĐEMDAM---... KAKAJAJAHHAHAHAHAH SAD VIDIM ŠTO SA,M NAPISA SLIJEPO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LOČOČOČOLOLOLOLOLO

SAMO SAM PARAVAN UZA SVE, ALI ETO......

INAČE MISLIM DA NE ĐEVOJKA VOLI, I AKO NE VOLI, BOLI ME MURICA............. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Posle desetak piva, jeger ima ukus soka od borovnice, a pelinkovac ima ukus jegera :)

ža mi je što ga nisam pio!!!!!!!!!

A jes' sranje. Drž' se piva i vinjaka.

Ja ne prijeetim, ali ako ga dofatim jebaću mu i majku i oca i famelju čitavu

overila se sa 4 viljamovke, odo da spavam, ako mognem

Jedna mi stvar nije jasna u ovoj temi. :) Ustvari, nekoliko njih..
1. Kako nađete sobu u kojoj vam je kompjuter?
2. Kako uspete da sednete za kompjuter?
3. Kako ubodete dugme za paljenje kompjutera?
4. Kako uspete da otvorite vukajliju i ulogujete se?
5. Kako nađete sekciju Zezanje i onda još + ovu temu i pišete u njoj? :)

Da ti pošteno odgovorim, gledajući na jedno oko. Kad gledam na dva, već nastaju problemi. Elem, meni bili neki gosti, ali brzo otišli, i ostavili me sa pravim malim blagom. Saće bude solo drinkinga!