Prijava

Sinoć sam popio jedno 15-20 pivica i dva persena. Au, jes mi bilo dobro.... Još me drma xD

Persen je za seka-persene. Drmni ti tri lorazepama od 1,5 mg, pa da vidiš.

1. Kako nađete sobu u kojoj vam je kompjuter?
2. Kako uspete da sednete za kompjuter?

Ja mogu da se vratim iz pizde materine kad sam pijan, to mi je najmanji problem :)

3. Kako ubodete dugme za paljenje kompjutera?

Ne gasim komp

4. Kako uspete da otvorite vukajliju i ulogujete se?

Samim ovim gore, ne izlogujem se nikad, a i kad uđem automatski mi je logovan

5. Kako nađete sekciju Zezanje i onda još + ovu temu i pišete u njoj? :)

Pogledaj na moj profil skroz dolje :)

Ma ne računa ti se da si pijan ako uspeš da sedneš za kompjuter, ajd eto dobro da pogodiš kuću i sobu u kojoj se komp. nalazi. :P

AAAOaaaa smo bilo na atkasadda dossao hhhhahggaaggag

pa pijan ne mora da znači i ubijen
ja PIJEM

evo ja pijan al mogu normalno pisati malo pre sam se na centru rvao sa kumom oko parceta cokoladice koje je palo na zemlju naravno i mi smo zavrsili na zemlji idem da operem ruke

eeer evo oopet ja zevo znači opet sda bili znač bio laki do mene ubih smo se s pokušo naćii tamu jedva a psle naša na profilu da sam sje stavio a i pilo pet vrsta vinjak i ovog drugOGA _!Š?

Sad bih u ovom stanju rekao jebite se skoro svi. Zato jebite se skoro svi. Otvorite temu za trezne ljude kako bih napisao.. jebite se.. skoro svi. Skoro svi. SKORO svi ili skoro SVI? hmmm..neka bude ipak skoro svi.

eeer evo oopet ja zevo znači opet sda bili znač bio laki do mene ubih smo se s pokušo naćii tamu jedva a psle naša na profilu da sam sje stavio a i pilo pet vrsta vinjak i ovog drugOGA _!Š?

Ауууу ала сам ја био нашљокан.

Puno laznih pijanica postuje ovde ;S a sta mi koji pusimo drogu ? smemo i mi ovde da pisemo ?

fala kurcu da sam pronasao ovu temu , jbt polozio ispit ii ne vidim nista skoro !!!!11111111

IDEM SAD JOŠ MALO DA SE ODVALIM! TO!

JA JELEN!