A-N-T-I-S-T-R-E-S T-H-R-E-A-D

  1. Иначе, мене је Џими натерао да ставим ову слику на аватар. Па ви сад гледајте какве ставове има...

  2. аууу, контам да сте ви супер људи! =)) Хифоза цару :)

  3. Мене боли пола стомака.

  4. зозовача је касније била бре, нешто око 2000 колико ми се чини, мада нисам сигуран :Ѕ

  5. hahahahah, de nismo brate, šta da ti kažem, 4.05 jebenih promila..
    fazon, išli smo ortak i ja do bga na neku žurku, kod njegove ribe, i do tamo smo zdunuli litru džure i bombu nektara, i onda kad smo se oko 4 ujutru vraćali, zaustave nas panduri i ćao ćao dozvola, i brate, vratimo se na žurku, i dalje znaš, čito si defku :D

  6. jebem li ga @borko, znam da je u to neko vreme miloševića, ali kad tačno ne znam, pa sam odvalio datum :)

  7. Хипх, расположен си данас видим ја :)

  8. aha, dobio sam 2 iz matiša danas :)

  9. Ако ти треба неки онлајн час јави се! :)

  10. blah, rešio sam ja svoj onlajn čas, tj matiku za nekih 2-3 meseca, tamo maja će opet da me drka, do tad slujke u uši i gg ;)

  11. joj Ime moje, ni ne znaš kako mi je zajebata profesoresa ;)

  12. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  13. Ja sam zajebao jednu profesorku. Sad mi je žena..:-(

  14. ahahahahahahhaha
    :O

  15. Jbg Džoni, nije stigla žena od učenja da vidi i izrepuje ostatak muškog roda;)

  16. Kasno aurora, sad je kasno...Al zato ja naučio da pregledam kontrolne!:-)

  17. waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa u napaaaaad

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.