Prijava

Zaposleni paba " Shakespeare Inn" u Mančesteru smislili su foru da pruže podršku engleskoj reprezentaciji na predstojećem Svetskom prvenstvu u Africi. Svi (uključujući i devojke) zvanično su promenili imena u Vejn Runi. Jedino se gazda paba sada zove Fabio Kapelo. :D

Konobarica Vejn Runi, nekada Kejt Harijet, rekla je britanskim medijima da je njeno novo ime naljutilo njenog dečka koji navija za Liverpul: "Spava na kauču u znak protesta. Nisam još ni porodici rekla kako se zovem"

Inače, interesantno je da je pab u Mančesteru samo deo lanca. Trenutno u Engleskoj radi stotinjak konobara koji se zovu Vejn Runi, i svi oni rade za desetoricu Fabija Kapela.

Ovo je link sa BBC-a http://news.bbc.co.uk/2/hi/england/manchester/10206575.stm

Na koji originalan način biste vi podržali našu reprezentaciju? Do koje granice biste išli?
I ako biste menjali ime, koje bi to bilo? :)

Jebote, koji moroni. A jadan joj taj decko... Zamisli, moras da opalis Vejna Runija, mukica.

E, jesu fudbalska nacija, bez daljnjeg. Bolje i to nego da se bacaju staklene flaše na teren.

A ja mislio mi najveći debili. :)

Најјаче је кад су Бразилци једне године испали пре Финала.
На аеродрому их је сачекало 11 мртвачких сандука :) плус један оковани за тренера :)

Au nisam znala za to :D fenomenalno! Koji lik treba da budes da smislis tako nesto :D
Sad ću da nađem to.

Ja ove volove naše bi podržao jednim snajperom u vugla, majke im ga nesposobne.

Vlajko bre, nemoj da mracis. Treba nam pozitivna atmosfera pred SP. :)

Treba nam pozitivna atmosfera pred SP. :)

Još malo pa ću da počnem da navijam protiv nas zbog ovih prepotentnih optimista.

Ахахахахах, Енглези ће увек смислити нешто ново... Какви су то фанатици, сунце ти жарко! :)

Hahahahahahhaa :D
Kakvi likovi :))
Nasima treba zabraniti Mileta Kitica ako ne odnesu nesto znacajnije.

Ја бих добру стару бољшевичку тактику - ставим митраљеско гнездо иза клупа репрезентације...

То даје позитивну атмосферу...

Imbecili.
Al' dobro ne diraju nikoga samo uveseljavaju druge tako da super. :)

Svi smo mi Neven Subotic.

Ovi englezi stvarno ne prestaju :D

Tinejdžeri Orin (19) i Tajler (17) Elford iskoristili su trenutak kada je njihova majka sa očuhom otišla na odmor, i okrečili fasadu kuće u crveno-belo, u čast engleske reprezentacije na Mundijalu.

Mladići, inače molerski šegrti, uredno su okrečili kuću u belo, i precizno izvukli crvene linije krsta kao na zastavi.

"Hteli smo da podržimo naše igrače u Južnoj Africi. Trebalo nam je dva i po sata da oslikamo krst svetog Đorđa, ali nam se dopada kako je ispalo", rekao je Orin za "Dejli mejl".

Sara i Endi Monro bili su zaprepašćeni "novim izgledom" svoje kuće.

"Kada smo se vratili iz Meksika, zatekli smo kuću ofarbanu u boje zastave, i dvojicu tinejdžera koji samo što nisu pali na pod od smeha", rekla je Sara.

Ona je dodala da se njoj i suprugu ipak dopada kako kuća izgleda, i da neće terati dečake da je ponovo kreče kako bi im dozvolili da podrže Englesku na Mundijalu.

Porodica se ipak dogovorila - ako Engleska ispadne, odmah će je prefarbati, ali ukoliko pobedi, kuća će ostati crveno-bela do Evropskog prvenstva 2012. godine.

:D :D :D