Kviz opšte kulture i informisanosti

  1. LUDI CAK je pogodio.... to jest i ja mislim da se radi o ratu te dve porodice :)

  2. Питање је погрешно постављено! Ради се о рату РУЖА. Не цвећа. Цвет је хипероним, а ружа хипоним. Погрешна информација, погрешно питање, не важи се.

  3. Ма свеједно. Дајте питања, није важно сад, не добијају се паре.

  4. Није свеједно!

  5. Ја сам био убеђен да је Рат тулипана.

  6. Нек' неко постави јебено питање? Наглашавам, јебено! :)

  7. Pitanje je dobro postavljeno i niko nije odgovorio tačno na njega.Izvolite.

  8. Да није она фрка око лала у Холандији са све општим банкротом у, штазнам, 17ом веку?

  9. Ne.Kada se ođe postavlja pitanje slično mom,obično se misli na prvobitno značenje izraza koje može datirati od nastanka čovjeka pa na dalje.

  10. А ја мисл'а... Зар то није рат међ' Астецима и тим обојеним говнима Америке?

  11. Prihvata se. Bravo.Pucaj dalje.

  12. Не пада ми на памет ништа спектакуларно.
    Ко је, поред Џибуса, плод безгрешног зачећа, по Библији?

  13. Блажена Дјева Марија?

  14. Devica Marija tebra !

  15. Где је отворена прва творница вафли у бившој Југи, и ко ју је отворио?

  16. У Чапљини. Фрањевци. Писофкејк.

  17. Јашта. Ћерај даље!

  18. Која порнићарка је била клизачица (замало отишла на олимпијаду) пре него што је решила да глуми?

  19. Некако ми је тако грађена Женевјев Жоли.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.