Kviz opšte kulture i informisanosti

  1. Tako je Skojevac.

  2. Skojevac šampion :)

  3. Po cemu je poznat Pozitano?

  4. Po stripovima.

    Je l' mi mislimo na isti grad ?

  5. E jebiga, Skojevac zatvorio temu...

  6. Ne, mislimo na istu seriju. Kad postavljaš pitanje reci još nešto. Otkud da znam da je to grad?

  7. Ne, mislimo na istu seriju. Kad postavljaš pitanje reci još nešto. Otkud da znam da je to grad?

    Ali nisam ja postavio pitanje, ja nisam ni čuo za Pozitano stripove, samo dgra.

  8. Ma opušteno, nemam pojma ni gdje je.

  9. daj nek neko postavi - Skojevac otišao pre sat vremena...

  10. Сви знамо ко је "Марк Твен", надам се. Како гласи његово право име, и шта значи "марк твен".

  11. Semjuel Klemens, mark twen je mera za dubinu reke (mereno konopcem sa čvorovima)

  12. Bruce, postavljaj :)

  13. Ajde pošto nema nikoga koji je nadimak holandskog slikara i umetnika Hieronimus Van Akena ?

  14. Boš
    čekaj bre, sad ja :)

  15. Ceo dan čekam ovo:

    Poznati komičar glumio je glavnu ulogu u SF filmu koji se smatra začetkom spejs opere i prvim filmom čija se radnja dešava potpuno van Zemlje. To je bila njegova druga uloga u životu, a film je inspiriran jednim Šekspirovim komadom. Koji je to film?

  16. Planeta majmuna? Možda sam lupio.

  17. Zabranjena planeta, samo ne mogu da se setim glumca

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.