Kviz opšte kulture i informisanosti

  1. BeboP, Lesli Nilsen, to je taj film :)

  2. E da :) Njegov lik na platnu nisam video ne pamtim.

  3. Umro je, ovo je jedini njegov film da sam ja video da ima crnu kosu :)))

  4. Umro je,

    hahahaha auuu obruka me, pa znam da je umro, nego mislim uopšteno na TV - u .Sećam se da je PINK televizija bila jedno vreme popunjena njegovim komedijama.

  5. Umro je, ovo je jedini njegov film da sam ja video da ima crnu kosu :)))

    Такође, тек сама сада видио питање, штета :Д.

  6. na platnu nisam video

    mislim uopšteno na TV - u

  7. Dobro je bioshocker, nisam se lepo izrazio, pod platnom TV - a sam mislio. Jeeee ne razumem ljude i njihovu aroganciju, šta sada ispadaš baja što si mi pronašao grešku ?

  8. Ajde pošto smo kod Sci Fi posle koliko godina od izdavanja knjige Frenka Herberta "Dina" je snimljen istoimeni film ?

  9. pročitao sam ceo komplet, i odgledao film (kojeg se Herbert odrekao, a bila sjajna glumačka postava, čak i Sting), ali nemam pojma šta je tačan odgovor... ajde neka bude 16...

  10. Dobro je bioshocker, nisam se lepo izrazio, pod platnom TV - a sam mislio. Jeeee ne razumem ljude i njihovu aroganciju, šta sada ispadaš baja što si mi pronašao grešku ?

    Opušteno čoveče, smešno mi ispalo, zato sam citirao.

  11. CITAT kojeg se Herbert odrekao, a bila sjajna glumačka postava, čak i Sting

    Da je danas živ, verujem da bi promenio odluku. Nego ja ga pretera sa pitanjem..... nije 16 ali si vrlo blizu, dosta vruće :) samo još par godina napred i da zaokružiš.

  12. Baš tako :D Ma sve znaš, k'o mator !

  13. i jesam mator, 39 :)

    Ostajem pri filmu i SF-u. Kako se zvao jedini jugoslovenski SF film?

  14. i jesam mator, 39 :)

    Ih, 39 pa mator...

  15. Vukajlijaški top ten po godinama :)

  16. Ko bi rekao...Mislio sam da ih ovde ima do 75.

  17. A pošto nisam pratio baš našu scenu lupiću, H - 8 ?

  18. H-8 je drama, ovo je baš otvoreno SF ne može se promašiti, rađeno u koprodukciji sa Čehoslovačkom i nosi jasna obeležja češke škole filma... i mlađe je od H-8 :)

  19. A da posetioci iz galaksije :)

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.