Kviz opšte kulture i informisanosti

  1. Jap, to su joj dali dok još nisu provalili 'de da je metnu, pošto je veća od Plutona. A ima i "službeno" ime. :) Po boginji nesloge, sukoba, haosa, kako ko tumači.

  2. Erida? Samo to mi pada na pamet, boginja razdora.

  3. Upravo. Odnosno Eris, al' ko ih šiša, imamo mi svoj izgovor. Piči dalje, ako imaš nešto, u nadi da će d'oživi tema nekako, bar da se izgura do 300. strane. :)

  4. Pu, bemusunce, ja uvek postavim pitanja na koja bi i retard dao odgovor, bolje da to neko drugi odradi. :/

  5. Mogu ja?:)

    Po urbanoj legendi Merilin Monro je imala koju fizicku deformaciju?

  6. Вишак прстију?

  7. Može, može. Uf...'ajde....nešto malo vidljivo, pretpostavljam...tako da gađam na....treću bradavicu ili višak prstiju? :)

  8. Bila ćopava ili malo zrikava?

  9. Ahhh... imala je probleme sa menstruacijom, zato je toliko i kljukala lekove jer je bolelo ko đavo..

  10. GM pogodio. Prvi odgovor pa tacan, i meni nesto slabo idu ova pitanja.:)

  11. Назив шпанских плаћеника из средњег века, који су, између осталог, били и у служби Византије, а после је и пљачкали?

  12. Dammit GM, refrešovah pre posta, i ipak si uleteo pre, lolo. Ovo mu dodje i za onu temu gde je kviz iz istorije, ali nem' ništa protiv, ak' zna neko.

  13. Katalonska kompanija ?

  14. Па... тако некакв назив су добили касније. По ком су били познати од почетка?

  15. Almogaveri-Katalonska družina.
    Konsultovala Wiki.. :blush:

  16. Питам се ко није :)

  17. Piii,a znači TAKO se igra ovi' kviiiiz? :)))

  18. Читери...
    Договорите се ко ће даље.

    ЕДИТ:

    Ovo mu dodje i za onu temu gde je kviz iz istorije, ali nem' ništa protiv, ak' zna neko.

    Јебига, нисам знао за тај квиз.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.