Prijava

Moje je mišljenje da je 90% njih za trenutno brisanje, a od preostalih 10% barem 8% za brisanje posle par meseci kad svi zaborave na dešavanja.

Zanima me stav autora po ovom pitanju. Koliko nizak/visok kriterijum da se postavi po vama?

Моје скромно мишљење је да не треба да постоји критеријум, сем једног који ћу предложити:
Бриши!

Bilo bi dobro kad biste mogli da zamrznete pisanje definicija na 24 sata ili tako nesto. Posle bi se sve patriote i aj-da-zajebavamo-patriote o'ladili.

Bilo bi dobro kad biste mogli da zamrznete pisanje definicija na 24 sata ili tako nesto. Posle bi se sve patriote i aj-da-zajebavamo-patriote o'ladili.

Што због њих да ускраћујемо људима право да дефинишу?
''Патриоте'' добију бананчину и ћао-здраво.

a dobro, razumite ih... i vi ste nekada bili nedelju dana na sajtu.

procistih malo...

Brišite sve do jedne. Sve govno do govna.

i sve u kojima se pominje vuvuzela, takodje.

Pa jes' Dzimi, i to sto kazes. Nije u redu zbog ovih 2% koji ne pisu o Svetskom prvenstvu.

Daaaaa, i one smaracke sa vuvuzelama, sve do jedne.

obrisao sam i moju sto je napisana iz afekta.
ali ono cu stvarno da uradim!

Za brisanje... već sam minusirao nekoliko...

Ne morate brisati sve :) treba nesto za blic da ostane

Голи пиштољ, мучи те нешто? :)

Pa sad su se setili sezonskih definicija a toliko je trebalo biti obrisano...

Бриши их...јебале их везунеле, како то неког може да инспирише за дефиницију, не знам.

Али зато...од сад па надаље и убудуће брисање:
- дефиниција о рандом спортским дешавањима, евровизији, геј паради, Новој години, осмом марту, дану заљубљених и првом мају.

Ја сам стварно блага при оцењивању и лајкер, али сезонске дефиниције су невиђени шкарт. Све под нож!

Nema brisanja ako su dobre. Uostalom, šta fali što se prate neke aktuelnosti. Naročito za one koji ne gledaju TV. Vuka je i izvor informacija.

Ако су добре, нема. Али је проблем у томе што већина пуца од фрустрација и неискаљених емоција.

A dobro, to leti sigurno.
Čim mi prođe pismeni iz matematike... :))