Prijava

ako nema 'oću da ubacite. al da bude fensi. kad neko napiše novu definiciju, da mi iskoči notifikejšn, da mi kontrolna tabla svetlucka, i da mi neki prijatan ženski glas kaže ko je šta napisao i da li je definicija do jaja ili nije (predlažem softver "Speakonia" tima CFS Technologies http://www.cfs-technologies.com/home/?id=1.4 ). Imate modul za Sigurni Viver na http://www.cfs-technologies.com/spk/modules?id=2. može i ko na IMDB za filmove, da se ubaci da softver prepoznaje moj ukus, pa da mi predloži šta bi mi se verovatno dopalo. ne mora softver, mogu i moderatori to da rade. neka ova opcija bude u donjem desnom uglu.

Da ne preteruješ malo? Mislim da nas je Kajzen BAŠ razmazio. Ovo nije neophodno. Štaviše, nekako je kič, bar po meni.

I zar predlog ne bi trebalo da ide u podforum sa predlozima?

Gamby nije za, predlog propao.

Гамби, па ти си још гори :)

Rekao sam: "Gamby nije za" sto znaci - gubite se svi sa podforuma! ovo se zakljucava! :)

meni bi ovo bilo kul dima.

Ок, ако ћемо већ тако...Ја бих да се направи нека ВИ (АИ) која би писала дефиниције место мене. Ал' да буду интелигентне.

Znas kome se trebas obratiti.

Okej je da izadje obaveštenje, ali sad jebiga - treba da te kul ženiski glas obaveštava o tome, softver da procenjuje tvoj ukus, da odredi kvalitet definicije... Preterivanje.

@Facafacaa: Zar ti već nisi otišao?

Zar ti nisam vec odgovorio moderatore?

Jesi, nisi, koga briga?

Na stranu što mi bilo kakva komunikacija sa tobom baš i nije neophodna, to je bilo retoričko pitanje.

I nastaviću da ga ponavljam kad god TI počneš nekome (najčešće meni) da jedeš govna. Čovek koji se rasplače zbog oduzetih poena sa postera pa demonstrativno ode sa sajta i zalupi vrata sa sobom.

Patetično.

HaHaHaHaHaHa :)
:umirem!!!!!!

ja bih voleo da mi sigurni viver čita definciju.

Alo bre, poslušajte malo ovu pesmu, nasmijte se sa mnom. Koji vam je? Bezveze mi da se samo ja provodim :)

Fantasticno! Mora da sam bas privilegovan cim sam zasluzio da mi se obratis. (pateticno padam u nesvijest)

nisam pitao jel može. kažem OĆU. i nek gambiju ostane stari interfejs. posle će se jede ko žut mesec što nije kul kao mi ostali.

aj' do ponedeljka nek bude

Fantasticno! Mora da sam bas privilegovan cim sam zasluzio da mi se obratis. (pateticno padam u nesvijest)

Taj rad. Hvala Bogu da i ti nešto smisleno napišeš.

e još bi bilo stvarno kul da ubace Moldavku da puši kitu članovima sajta,inače ideja je vrh :)