Prijava

Za ovaj celtov predlog treba 20 moderatora

Ponovicu se kao i na jednoj drugoj temi... da rade moderatori kao i do sad ovih 16 valjda a da im se pridoda pojacanje u vidu 84 clana koji ce biti pod-modovi koji ce moci samo da brisu defke ali ne i da banuju pa lepo prvih 100 autora da se brinu o odryavanju kvaliteta jer da ga jebem ako tih 100 nisu merodobni za tako nešto.

Ne treba, treba da se izabere 20-tak članova koji nisu koji bi pomogli.... Ne trebaju da imaju sva moderatorska prava.... Ja kažem, ionako čitam definicije, ne bi mi smetalo uopšte, da pomognem.

samo je 15 modova....

Ne bih se ja složio za to 84 člana... Mnogo je to.... Ne bih dozvolio da toliko ljudi brišu defke, došlo bi do velike pometnje, i do zasipanja PVT-ovima moderatore, i onda bio oni morali da kopaju ko je kome obrisao defku i bilo bi muke

Rnrt ne čitaju svi članovi defke.... Nek se jave oni koji su zainteresovani, pa nek modovi izaberu neke od njih....

moze da se smanji broj ne mora 84 ali da postoji uloga pod-moda lik koji brise defke, napravi se okviran pravilnik za brisanje koji ce da bude blagi putokaz kako raditi, pod-modovi ne placaju nista i gotova stvar, ajde recimo da se ktitorima doda ta uloga (odredjenim naravno ne nekom ko je ovde dve nedelje i iskesirao 200 da moz da izigrava boga po sajtu) pa lepo da ti ljudi rade svoj posao pomoglo bi definitivno.

Ne može to nekim ktitorima da se da, nekim da se ne da, to su dvostruki aršini... Ne daje se ktitorima, daje se ljudima koji znaju šta je kvalitet, ako već dođe do toga... nekim bivšim modovima... npr ja bih gambiju dao to

@SMarko mnogo me bre bukvalno shvatas, ali eto primer neko pojacanje kao gambi ne mora to da budu bas ni prvih 100 ni ktitori vec ljudi koji su svojim pisanjem i stazom na sajtu dokazali da su merodobni da kazu sta je kvalitetno a sta ne... da nemaju obavezu placanja vec samo mogucnost brisanja cak i bez povlastica drugih kao sto je brisanje tudjih komentara menjanje tudjih defki vec samo i samo brisanje i to je to.

Ja sam bukvalista :p

Ma shvatam ja o čemu pričaš, ok je predlog.....
Ovaj, sve u svemu, ne bi loše bilo to.... što znam...

Slažem se sa tobom rnrt.... Ako treba nek dnevno ostane 5 strana definicija, al nek budu kvalitetne, to je suština....

A ja sam duh.... Niko me ne registruje, niko ne odgovara na moje postove :'( pa sve majku da opsujem nekome iskulirali bi me. Tuga....

pre ulaska na sajt staviti mini iq test tipa
dva+pet=
sta je vece slon ili macka:
kako se zove polje sa puno peska:
nesto tipa prijemnog ispita na MEGA univerzitetima

O'đe je svako duh :)

Musaše ne bi to bilo fer, ni mi nismo imali neka ograničenja.... :)
Što jes jes Smarko....

Reme ni mama te ne voli :)
Mnogo je brate prvih 100 autora kako je celt rekao 30 autora je sasvim dovoljno izabrati nekog ko je često na sajtu i svojim definicijama je dokazao da je kvalitetan autor

Musaše ne bi to bilo fer, ni mi nismo imali neka ograničenja.... :)
Što jes jes Smarko....

pa trebali ste ...BWAHAHA

Ja nisam često na sajtu, tako da otpadam

Realno, trebao sam.... Al ne bi bilo vajde od toga, dobro prepisujem....
Inače preselio sam se na sajt u poslednje vreme, dajte mi tu opciju.

P.S. Ima nas autora, da pobrišemo ta govna.

Marko ti znaš da ja uvek glasam za tebe kao poster moda:)
Ne mislim da je non stop na sajtu nego da ga relativno redovno posećuje