Prijava

stavis mentos u usta pacovu i odmah ga nalijes koka kolom, zacepis mu usta selotejpom i cekas reakciju.

Da je prospes i nastavis da pijes pepsi!

Da ubaciš paradajz unutra. Onako, bez poente.

Da je pijes sa vodkom i da ti se smuci.

Да је игноришеш целог живота.

Da je piješ sa rumom, i da ti bude sasvim kul.

moze i da se pomesa sa Vinjauom i onda je jos bolja, ali ipak preferiram vinjau sam..

A sjajna je kad treba za neke kolače da popariš mlevene orahe, a nemaš vremena..samo naspeš trnuku kole, izmešaš, i to je to.

mozes da je jedes uz rostilj kad nisi raspolozen za <3 PIVO <3

Ne, to je greh. :)
Možda bi mogao i da pomešaš sa vinom kao bambus, ali i to je greh.

sto je greh? :)

moze da se dobije nagrada u nagradnoj igri

Kontam da bi u Francuskoj dobio frakturu lobanje od batina ako bi im tako opoganio vino...recimo zato. :D

ma ne vinoooo, nego vinjau ili ti rubinov vinjak :D

A to..to nije greh, greh je piti kolu umesto piva, a sa vinjakom je zločin protiv želuca, ali dobro sad, svako bira kako će da pokvari svoj stomak. :)

hahahha....

Zato retko konzumiram vinjak, ali bez piva i cole zivot gubi smisao..

Za pivo smo se razumeli, ali ipak...kola... :)

ja sam ovisnik od kole...
Jednom kad sam otisao na selo par dana i nisam pio kolu ni pivo, samo vodu i rakiju, poceo sam da se nerviram, i tek nakon nedelju dana kad sam uzeo gutljaj kole sam se smirio... to mi je bio najsladji gutljaj...

E za ovo prvi put čujem... Nego, si pročitao možda neki od prethodnih postova baš na ovoj temi, kako je moj drug završio sa zelenim zubima od te đavolje rabote? Mislite o tome... :)

dobro ne pijem 2l dnevno, ali moram na svaka 2,3 dana bar po jednu casu :D

Meni i dalje nije jasno kako te rakija nije smirivala, ali dobro..ako je zbog nagradne igre, sve ti je oprošteno! :)