Prijava

Pošto smo svi svedoci radosnog događaja kada će naš dragi nam i voljeni Kurd stići do 10 000 pozitivnih glasova želeo bih da znam koju će titulu dobiti posle titule Čak Noris. Ukoliko nije još doneta odluka ja predlažem da svi koji budu imali od 10 000 do 15 000 plusića postanu Bata Živojinović.
Naravno, ukoliko imate bolji predlog napišite ga.
Ukoliko je već odlučeno, zaključajte temu.

Ili npr... virus...
Koji ziv covek moze da toliko provodi na netu a da nije virus?

Virus neka ide posle Bate.

Ne svidja mi se bata, nekako mi je otrcan postao. Kad smisim nesto cu da se izjasnim

Ja mislim da se rank zove kurd, po njemu, tako bi i njemu bile odate zasluge za doprinos sajtu, a i prvi je dostigao 10000

I ja kažem da je to bolja ideja, ko stigne do 10 000 pa sve do 15 000 neka bude KURD. Ko je još ZA.

Слажем се Нешо.

Slaze se na MarijanuP.

Izvinite sto sam partypooper, ali mislim da se rankovi ukidaju od Decembra...

Да л' ће Курд успети за дан да стигне за дан да накупи још мало поена да постане Курд бар на један дан?

Или је то Каизен предвидео да ће до децембра Курд да стигне до 10 000 па због тога укида ранкове?
Биће да ипак нема никог јачег од Чака!!! :))))

Pa ne znam da li je bas od 1. Decembra, tako da - jos se nista ne zna...

"...I pred kola i iza kola,pa si 'odiš peške" (Vranjanska poslovica)

:-)))

dobra ideja, nazvati rank po kurdu. njegov doprinos sajtu je zaista ogroman. ali, ispravite me ako gresim, uporedicu ovo sa davanjem imena ulicama. nisu ulice nosile ime Marsala Tita dok Tito nije umro. mislim da se to tako radi...znaci nisam bas da se rank nazove po kurdu, covek je alive 'n' kickin' :-) hvala bogu! na sajtu je stalno. budite kreativniji. evo dajem predlog - Majka svih rankova! (malo bzvz mozda, al od neceg se mora poceti :p )

ps - ne svidja mi se bata zivojinovic

A šta mislite o "Moja Baba" u čast svim bakutama koje mogu da urade sve iliti bilo šta :D

Moja baba je bilo moje alternativno rešenje, ali ipak bi KURD bilo bolje.
Tata Kaizene, da li stvarno ukidaš rankove?
Ako planiraš, nemoj pliz. To je jedna od najlepših stvari zbog kojih sam zavoleo Vuku.Jedva sam čekao da stignem do novog ranka i jedva čekam da postanem KURD.
Pozdrav svima.

Ja se slazem sa Bogom-ocem.