Prijava

Iako nikad nisam obraćala pažnju na rank, on nekako ide uz popularnost i poentu sajta, poenta sajta. Šteta bi bila da se ukine, sem ako Kaizen ne uvede nešto maštovitije...

Ja koliko sam razumeo, umesto ranka ce da ide nesto drugo, ali sta? Po meni, rank jeste dobar pokazatelj ko je ko na sajtu, e sad, ako se smisli nesto bolje, ok

Mozda bi bilo bolje da se u rank racune i razlika izmedju pluseva i minusa, tako bi se smanjila hiperprodukcija, tj, svako bi dvaput razmislio pre nego sto napise prvu glupost koja mu padne na pamet

Bilo je nesto slicno u planu, ali je projekat odlozen. Koliko kontam bice nesto kao prosecna popularnost ili tako nesto. Videcemo.

Bilo bi kul da se rankovi zamene prosecnom ocenom pluseva i definicija. Jer neki autori mogu da skupe 2000 popularnosti sa 500 definicija, a neko to dostigne sa 100. Tako bi se stvarno video kvalitet.

ali to nista ne dokazuje, mislim taj 'prosecni kvalitet'. tim bolje sto neko stalno definise, znaci da ima mnogo toga da pruzi vuki, mnogo da objasni. ne moraju sve def da budu ultragiga popularne. ko skonta, skontao ih je, ko ne...jbg! :-) ali dobro, ima to i dobrih i losih strana. kaizen ce nas iznenaditi za praznike, to je sigurno! :-)

to jeste. ponekad masa zaobiđe kvalitet.

To sa prosekom sam predlagao odavno...Ali onda je autor "Moje babe" najbolji,sa samo četiri napisane definicije.
Tu su mi zapušili usta...:-))

Smatram da prosek nije dobra ideja.Slažem se sa neobaveštenim.

:upravo su joj zapusena usta od strane kurda: (perverznjaci tisina, molim, nisam na to mislila)

:razmišlja kako bi to izgledalo:

:nije ni sumnjala da je kurd perverzan i elegantno ce iskulirati negovu opasku:

'Ej bre! Setite se ko je dao ideju za rankove. Ne predlažete ništa dok ja ne odobrim. :)

Meni se cini da je malo otrcano da imamo rank Chuck Norrisa koga svi pljuju, a Batu Zivojinovica ne.

ali sta ce nam bata?! to je samo nadovezivanje na chuck-a. dosta nam je jedan takav rank... :-)

Jeste ne kazem da treba da stavimo i Batu, ali priznaj da malo jedemo sopstvena govna stavljajuci Chuck-a medju rankove koji je jedna od najomrzenijih licnosti sajta. Ne znam sta ostali misle?

A uz to, rank chuck norris zvuci totalno bljak, ja bi i njega preimenovao. Mislim, chuck je totalno prevazidjena stvar ovde

Ups, ja i zone u isto vreme

ljudi, nisam ni ja za chuck-a, ali sacekajte. ta famozna nova verzija ce doci ubrzo i promenice se dosta toga. videcemo...

Valjda ce biti gorivna ta nova verzija. Bas me zanima kako li ce izgledati.
Rank za +10.000 - Kurac cete da me stignete :)