Harikiri moderatora

  1. Ja sam oduševljen nekim majstroskim definicijama i celom akcijom.

    Jebem li ga kako vam je palo na pamet. Mislim da ste teli da nešto pokažete.

    Ali veoma uspešno. Odlično, dajte neku drugu temu. :)

  2. ZAHTEVAM da svako moderatir stavi na profil licnu fotografiju, puno ime i prezime i adresu trenutnog prebivalista. Ovako vise ne sme i ne moze!

  3. И податак у ком временском интервалу сте сами код куће. Положај камера у близини објекта и у самом објекту у ком станујете. Било би љубазно од вас и када бисте оставили откључана врата.
    С поштовањем, ваши бесни Вукајлијаши.

  4. Ja imam kritiku! Kaizene, budi čovek i plati moderatore, makar i tokenima! Nema dovoljno žena medju moderatorima

  5. Ја дођох да похвалим Каизена, јер сам схватио да месецима нисам видео поруку "Јебига, нешто се сјебало".

  6. neko obrisao lol, DAJ SKRINŠOT AKO IMAŠ :)))) dajdajdaj!

  7. surovi namerno sam stavio ovo da vidi covek poruku "jebi ga, nesto...."

    ako hoces dacu ti nesto :)

  8. Е, али ја сам мислио на оно

    Јеби га, нешто се сјебало...
    Вукајлијин ћале је обавештен...

    а ово је

    Јеби га, нема тога што ти 'оћеш...

  9. http://vukajlija.com/forum/teme/novo?forum_id=10

    zadovoljan? imas li jos prohreva? :)

    ono jes, sredio je covek bas dosta stvari, na ovo nebi nikad naiso da ne trazis ovako nesto

  10. Сад си ми прекинуо комбо од пар месеци, баш си грозан. :)

  11. Желим да похвалим модератора који је ставио <3 <3 у наслов "оне" теме. :)

  12. Стивене, не знам да ли смеш да их хвалиш. Можда би било боље да си искритиковао оне који нису то урадили.

    Ја упућујем критику малом прсту што једе фету с џемом од шљива. То је одвратно. Као да се само од шљива неће довољно просрати

  13. Фуууј. :)

    Ок, онда упућујем критику онима који нису то урадили. И оном који је урадио, зато што је урадио тек сада. Нерадници!

  14. Критикујем модераторе јер још нису едитовали експлицитне постове у овој теми. :)

  15. Kritikujem glupu i neshvatljivu pojavu za koju su odgovorni kaizen, mozda i neki moderatori - kako da autor sazna na koliko je banovan ako ne pogleda sa duplog naloga, jer ne poznaje druge autore koji bi to pogledali i javili mu?

    Kritikujem moderatore jer su dozvolili da 70% postera u stvari budu oskudno obucene zene sa glupim naslovom i glupljim komentarom.

  16. kritikujem tebe jer si toliko naivan da ne skontaš da kad si oflajn možeš da vidiš temu na kojoj je ubeleženo na koliko si banovan

  17. Стивене, не знам да ли смеш да их хвалиш. Можда би било боље да си искритиковао оне који нису то урадили.
    Ја упућујем критику малом прсту што једе фету с џемом од шљива. То је одвратно. Као да се само од шљива неће довољно просрати

    Brate, koje ulizivanje! Fuj...

    Ja kritikujem moderatore zato što su stavili ta srca. Kakve bre ideje vi oćete da širite ovde? :)

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.