Harikiri moderatora

  1. jel moguće samo takvu definiciju povući sa naslovne obzirom da svakako ima jako puno loših defki koje se ne obrišu?

  2. Mene, licno, boli kurac za sve vase definicije. Lose su. Hrnjau, sve tvoje definicije su obicno govno. Jednom sam razgovarao sa Marom Munjom i slozili smo se da su njene definicije obicno sranje. Znaci fekalija kanalizacije, prosto receno. Zmiu, iako neobicno volim i cenim, i njene su definicije govno. Ne kao ono obicno govno, sto lezi pokraj puta, nego govno koje se sasusilo na suncu i muve ga oblecu. Do kad cete uporedjivati sebe sa drugima?

  3. Meni ortak reko na bazenima u facu da su mi defke govno i ja kapiram da je to okej.

  4. To je Cule iskrena kritika i to treba postovati. Meni je jednom majka rekla da su mi definicije govno i otad je volim kao sestru.

  5. Slažem se u potpunosti sa Prstom.
    Sramota me je kakva govna gajim na profilu.
    Priznajem javno.

  6. Da se ne razdvajamo... priključujem se govnima od defki...

  7. A keva je jednom pokušala da me navata na foru "Pročitala sam ti sve definicije".Ne znam šta je htela da postigne.Verovatno da iznesem đubre ili da usisam sobu.Ko će ga znati.

  8. E, al ozbiljno, vecina se slaze da su 89% ovde nas obicni kreteni. I kako da se covek oseca kad mu kreteni kazu da je nesto sto je napisao dobro? Kao kreten, razume se. Treba se voditi po svojim merilima. Meni su uvek govorili da sam idiot... i ja sam verovao u to, zato sam sad moderator ovde :)

  9. Meni su uvek govorili da sam idiot... i ja sam verovao u to, zato sam sad moderator ocde :)

    Znači ako meni kažu da sam budaletina, ja samo treba to da prihvatim, i biću mod na vuki?? vuhuuuuuu ja sam budaletina :D

  10. Meni keva pise definicije....i kako vi ljudi mislite da ja njoj udelim realnu kritiku?! Kako da joj kazem da su joj definicije govno?! Kako?! Ne mogu, nemam snage.

  11. Kaname ti si onda mamina maza :D

  12. Pa prste ja ne kapiram u kojem si ti zajebu sada...mislim, mogu da se i opkladim da mi defke nisi ni procitao, a i da jesi, kakve to veze ima sa kritikom koju sam uputio?

    Drugo, 'govno' je subjektivno mišljenje i ja prema svojim defkama ne gajim nikakve tripove tipa da imaju neku posebnu vrednost i slicno tako da te kritikujem i zbog malopređašnjeg ispada i prostakluka.

    a pod 3 gde si ti video da se ja sa nekim upoređujem i kakve to veze ima sa onim što sam pitao i kritikovao?

    A i kritikujem te jer ne dajes odgovor na postavljeno pitanje vec iznosis svoj stav koji je apsolutno govno!

  13. Ja nemam definicije.
    Definicije koje smatrate mojima nisu defke.
    To su ustvari reinkarnirana govna.

  14. Nije njegov stav govno, ako je pisao o mojim govnjivim definicijama a ja se složila.
    Govno nije subjektivno mišljenje već produkt debelog creva, što znači da mi inspiraciju dobijamo iz njega.
    :mazi svoje debelo crevo:

  15. a jel, e pa sada je sve jasno. Prste večno se izvinjavam i ližem ti domali prst od sada pa za navek! WU HU

    edit: @maramunja, znaci nećeš se ljutiti ako ti budem ostavljao komentare na definicije tipa kakvo govno i ako te hejtujem na sve defke odjednom?

  16. "Ne pravim ja budalu od sebe, budala pravi sebe od mene"

    pazi, do svojih definicija jos nisam stigao... po mom misljenju one one su sranje, jos gore od tvojih, ako je to ikako moguce. Lose su. Ali, ako je moguce - gore su od tvojih. Mozda cak i gore i od Zmiinih (malo moguce ali mozda). U svari, kada sam citao tvoje definicije, meni se iskreno sralo od muke.

  17. Neću Hrnjau da se ljutim.
    Brisaću komentare a hejt ću da prijavim.
    Šta ću. Moja govna mi ne smrde.
    Domestos strong u vašim radnjama po promotivnoj ceni.

  18. "Vinjak mi je isao kao mleko"

    "Ne znam zasto koristim ovo poredjenje, vinjak mi nikad nije isao kao mleko"

  19. a znači ipak smo zadrti a samo se pravimo opušteni :)

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.