Harikiri moderatora

  1. tvojoj ženi može ko oće da kaže da je glupa! I biće u pravu, ali ja ću ga ipak banovati.

  2. Може. Након тога неће моћи ни својој жени да каже да је глупа а да не искашље дванаестопалачно црево кроз нос.

  3. Али, наравно, то није ништа спрам немилосрдног бана.

  4. najebali ste, elem!

  5. Zmio, ne gledaj u golu guzicu.
    Vidiš da je to neka diverzija.
    :žmuri i puca ko Rej Čarls:

  6. :жмури и избегава марине метке:

  7. Ponovicu ono sto sam ranije vec pisao, posto je u medjuvremenu na temi nakon oftopika doslo i do masturbacije. A masturbacija je a priori, a bogami i a posteriori jalova.

    Hrnjau je u pravu, ili brisite definiciju na vreme, ili je uopste ne dirajte. Licno ne mislim da ne favorizujete neke autore za pobedu, ali da nekim autorima ne dozvoljavate da se okite definicijom dana. U razloge ovog puta ne bih ulazio, jer mi nisu dovoljno poznati.

    Ali ovakvo ponasanje - tj. brisanje definicije
    1) neposredno pred objavljivanje def. dana,
    2) brisanje na odredjeno vreme, dok ne prodje dovoljno vremena (pa onda naprasno vracanje sa nekim banalnim objasnjenjem - tipa: jedan moderator je obrisao, drugi vratio, desava se stalno),
    3) brisanje nakon sto definicija postane def. dana,

    dovodi do toga da su mnogi autori isprovocirani. Govorim ovde o popularnim definicijama koje se nadmecu za definiciju dana, ne za definicije uopste.

    Setite se zbog cega je sa sajta otisao npr. Duke Nukem ? Koliko se secam, radilo se o definiciji Pameline sise: ( . ) ( . )
    Definicija svakako nije zasluzila da bude def. dana, ali su je ljudi izglasali, a vi ste je tek onda obrisali. Pre odlaska Duke je divljao i napusavao sve moderatore redom.

    Dosta ljudi se strasno lozi da ideju da su napisali definiciju dana, i kad im to izmakne zbog ljudskog faktora (ako se moderator i dalje smatra covekom), nekada pitomi autor postaje besna zver, koja zatim pravi mnogo vise problema.

    EDIT - evo i najsvezijeg primera ove pojave

  8. Који ментол ми скида постере?

  9. Prilažem pesmu kao podršku svim oštećenim licima kojima su obrisali poster.

    KO MI JE POSTER OBRIS'O???

    Mega dosadno pitanje.
    Razbijmo monotoniku istih pitanja.
    Probajte sa pesmicom.

    Alo modovi!!
    Ko mi je poster obrIso?
    Sad mi život nema smiso.
    Što baš na mene imate pik,
    pa mi spičiste so miša klik.
    Ja sam ga vol'o ko malo dete,
    a vaša strelica na njega baš slete.
    Sad kukam, plačem i kose čupam,
    dok mrzim vas, u glavu se lupam.
    Jes da mi je poster original c/p,
    al neki ih imaju komada šeJst.
    Ja sam se trudio, ukro ga s neta,
    i ne znam zašto vam baš tAj poster smeta.
    Dok kunem, mrzim i proklinjem,
    celu vam lozu pominjem.
    Daboda vas kuga izEla,
    to bi moja duša tela.

  10. hah! priznajte da je fora :D moram da nabavim jedan mentol za farbanu

  11. hahahahahaahhaahahaha predlažem da se obrišu sve teme iz ovog podforuma i samo ova da ostane.

  12. ja se slazem sa predlogom, samo kritika cistog moderatora da ostane od tema :D
    ali, 'Ja sam se trudio, ukro ga s neta' hahaha

  13. hahaha, tri bambija za marinu pesmu i dva bambija za zmiin predlog. trltrl, za tebe utešna nagrada. :)

    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/1/13/Minja_Subota_tobogan.jpg

  14. trltrl: eventualno da se otvori i kritika moći moderiranja, gde ćemo da analiziramo domašaje moderiranja kao i večno pitanje da li je moderiranje uopšte moguće.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.