Harikiri moderatora

  1. Trenutno me izuzetno nerviraju moderatorski podrepci, koji im se na ovoj temi slihtaju, a kad njih banuju ili im obrisu definiciju, urlicu kao ranjene zveri.

    Razumem da se moderator kurci, to je jedino sto i moze sa svojim "mocima". To je samo jos jedan dokaz da i beznacajna moc kao sto je moderatorska moze nejakim umovima da poremeti svest o sopstvenoj velicini i znacaju.

    Ali tek ova pojava, da se clan kurci tudjom moci "ahahaha, kako si im rek'o, slepcima jadnim nolajferskim"...jos je jadnija i degutantnija. Apsolutni vrhunac nolajferstva. Servilno slihtanje moderatoru...jebo te, sta je sledece? Prostitucija za popularnost?

  2. au, prethodni post me je nakon dugo vremena naterao da se ulogujem i da dam +

    samo tako nastavi legendo :)

    edit: plus i omiljeno

  3. Prostitucija za popularnost?

    u tom slucaju, trebalo bi ustanoviti cenovnik... :P

    oralna zavrsnica - 15 poena, anal - 45, itd...

  4. Moderatori su vasi prijatelji.

  5. To niko ne osporava, sem nekih moderatora...

    edit: i autora koji su ih prisvojili...

  6. mmmmhm! mmmmhm..

  7. Јебеш ми матер, ако има смисла да ико иком на нету има право да каже да је нолајфер.

    Еј, ти си испратио нечије потезе и понашање НА НЕТУ и размишљао о њима и онда дајеш себи за право да кажеш некоме да је нолајфер. Аман људи, који вам је курац, колико сте надрндани сви, па то је страшно. Ја своју негативну енергију празним на лошим дефиницијама и постерима, саветујем свима да раде исто.

  8. Moderatori su vasi prijatelji.

    Vecina i jeste, Che, i to skoro u svemu sto rade. Daleko bilo da nema moderatora na sajtu, gde bi nas to odvelo?!?

    Ali opet, VECINA - ALI NE SVI.

  9. mmmmhm! mmmmhm..

    Dabl balb mhmmmm

    Oće neko kafu, čaj, semenke, kokice??

  10. U stvari najbolje bi bilo da moderatori ne razgovaraju sa clanovima jer se tako mogu stvoriti neke prijateljske veze iz kojih svasta moze da proizadje. Jednostavan formular za obracanje bi bio dovoljan. A ako se slucajno desi da se moderatorov brat ili sestra uclani na sajt najispravnije bi bilo da ga se moderator odmah odrekne, da ne bi doslo do nekih tu povlastica.

    Kako vas ne mrzi da razmisljate na taj nacin? Interesne sfere, politika vlast... sajt za zabavu jebote. Nema potrebe da bilo ko bude ljubomoran, pod mojim repom ima mesta za sve. Mu.

    Dzeriko, podseti me da ti urucim nagradu za najoriginalnije proveden godisnji odmor ako se ikad sretnemo.

  11. Dzeriko, podseti me da ti urucim nagradu za najoriginalnije proveden godisnji odmor ako se ikad sretnemo.

    Odmor je odavno prosao, ovo dangubim na poslu.

  12. Ja predlazhem da svi lepo izvrshimo kolektivno samoubistvo, i onda cemo biti ok... :)))

  13. E pa sad ne znam kolega iznad mene jel to mislio ozbiljno ili ne? :)

  14. Ma shalim se... Jer me svi prozivaju da se sechem zato shto sam emo, pa ono, kao, shatro, yea... ;)

  15. Surovi says:
    Da li bi profesionalni ubica, ako je stvarno profesionalac, pristao da, za naravno adekvatnu svotu novca (ili jogurta), ubije samog sebe?

    Sta vi mislite?

  16. Nikako.
    On onda nije profesionalni ubica, nego profesionalni samoubica.

  17. Naravno da ne... Shta onda ima od tih para?
    A i on nije profesionalni SAMOUBICA vec UBICA.

  18. Ja mislim da je ovo trik pitanje.. Ovo ' jogurt' mi radi na sumnju..

  19. Nikako. Profesionalni samoubica je u stvari podvrsta profesionalnog mazohiste.

  20. jebo te, sta je sledece? Prostitucija za popularnost?

    Da se nadovežem na one komentare:

    Bilo već: http://vukajlija.com/postituisanje

    :)))

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.