Harikiri moderatora

  1. Da li bi profesionalni ubica, ako je stvarno profesionalac, pristao da, za naravno adekvatnu svotu novca (ili jogurta), ubije samog sebe?

    Несумњиво!

    Да ли би адвокат пристао да разбуца самог себе на суду за адекватну своту новца (или јогурта)? Наравно, питајте било ког... А не видим неку претерану разлику између адвоката и професионалног убице.
    Уосталом, то му је посао побогу!

  2. Ali, Zmio. Sta ako je covek profesionalni ubica duboko religiozan? Samoubice se sahranjuju bez opela, u neosvestanom grobu. Kompleksnije je to pitanje nego sto se cini u prvi mah...

  3. Većina nabrojanih nema ni po jednu definiciju. A pravili su probleme kao da su 100 godina na sajtu. Za neke se čak i sećam zašto su banovani.

  4. Sto znaci?......Sto znaci da je opis za duzinu bana cista glupost?

  5. a samo mogu da ti poželim srećan 9 dan od registracije na Vukajliji.
    toliko...

  6. a samo mogu da ti poželim srećan 9 dan od registracije na Vukajliji.
    toliko...

    toliko od odgovora , bruka

    ZycloN , onda ne treba da ih loze kako ce ih odbanovati u odredjenom vremenskom roku , vec lepo napisu "trajni ban" i kraj.Ne moze svako da cita misli moderatoru.

    EDIT : Sad vidoh ,jedan je odbanovan,Napredak,napredak...

  7. Дајте овом незваном вршиоцу туђег посла лимунаду на мој рачун

  8. šta stiže? limunada ili račun?

  9. - jedna pita sa kokosom stiže!
    - vaša pita gospodine!

  10. Znate sta, za ovu vrstu zabave koju vi furate ,facebook je kao stvoren,to jest jeste stvoren za tu vrstu "zabave".A ovamo svi kao "mrze" facebook ,sto je opet neshvatljivo.

  11. ma jok dečko, upao si u Zonu sumraka.....tanananananananananananan

  12. ладно сам вас подмитила. он вам је одрадио посо, ја сам га платила, сад је на вас ред да мени учините услугу. волела бих ми се врате све дефиниције са гробља и да наредних стотинак дана, колико има дефиниција, свака од њих буде дефиниција дана. то је најмање што можете да ми учините после оволико шлихтања, подмићивања и јебавања са вама.

  13. Imam jedno pitanje.

    Zašto vi,moderatori koji se jako često žalite,najčešće i opravdano na nerazumnost i paranoju članova (mada ko vas jebe,moderatori ste i to vam je posao koga ste se dobrovoljno prihvatili al ajde ) sve češće na potpuno razumne kritike,predloge i žalbe odgovarate sa visine ili kontrirate spemom i besmislicama.

    Blek Hol ne može da odgovori članu ako usput ne ubaci neku svoju mega kul,visprenu upadicu u prezrivom tonu.
    Ok brate,imaš sjajan smisao za humor,dobre def, ljudi koji ti se žale jesu uglavnom diskutabilne persone mentalno ali ništa nećeš postići time što na pitanje de je poster odgovaraš sa e tamo ti je gde je trebao i da ostane u Lazi Lazareviću eee znaš?? umesto da odgovoriš zvanično,jasno i hladno.Samo ćeš izgledati...pa šta znam...loše.

    Jebiga ja sam se isto tako ponašao pa kad sam video koliko sam počeo da budem indijanac batalio sam moderatorsko mesto.

    Od malog prsta manje spemuje barem 95% članova ovog sajta.
    AKo imaš neku zamerku ili pitanje za prsta dobićeš nekakav neodredjeni,latentno prezrivi odgovor praćen oduševljenjem mare munje i njenim bledim pokušajem kopiranja maloprstovog odgovora.

    I ostali moderatori znaju da se ponašaju bahato,prezrivo i neažurno a svi skupa ne radite ništa povodom onih konkretnih zamerki gore.

    Ja sa vama nikad problem nisam imao,dosta vas i znam,bole me kurac na subjektivnom planu za sve ovo ali mi je bilo žao ljudi koje kasapite ovde na ovoj temi a kojima sve ovo stvarno smeta jer su novi,još zaludjeni sajtom,štagod.

    Cenite to što sam bio direktan i sve vas poimence naveo a u svakom slučaju ne shvatite ovo lično,ovo je samo sajt i ovo je samo vama kao moderatorima ko zna možda si ti Blek Hol kul lik ovako a možda i ne.

  14. Kostic je zazhalio zbog svoje odluke, iskreno se izvinjava zbog ponashanja, i zamolio je moderatore da ga odbanuju.
    ______________________________________________________________
    Njegova poruka, a vi kako hocete... :)

  15. ја мислим да је Сурови посебно погођен том катастрофом. Без млека нема јогурта а богами ни шлага.

  16. Гвоздене, да ли теби ова тема делује озбиљно? :)

  17. Znam da pitanje nije upuceno meni ,ali moram da se ubacim.
    Po svemu sudeci tema bi trebalo da je ozbiljna, ali ocigledno je sve sem toga.Ovakvo ponasanje predstavnika sajta je neprihvatljivo.
    Ni na jedno moje pitanje nisam dobio odgovor, pa ako ovo nije podforum za ozbiljne teme, ti mi reci gde je pa tamo da pitam.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.