Prijava

Pa sad,pokrenuta je iz jebem li ga kojih razloga,očigledno je tu bilo nešto lično (mislim na neobaveštenog i šta god da je tu bilo) ali jebiga,sad kad je tu,najbolje je mesto za ovakve stvari.

Свилајнчанин
pre 3 minuta izmeni obriši

Znam da pitanje nije upuceno meni ,ali moram da se ubacim.
Po svemu sudeci tema bi trebalo da je ozbiljna, ali ocigledno je sve sem toga.Ovakvo ponasanje predstavnika sajta je neprihvatljivo.
Ni na jedno moje pitanje nisam dobio odgovor, pa ako ovo nije podforum za ozbiljne teme, ti mi reci gde je pa tamo da pitam.

pe-esovac :)

ovo je samo sajt

Meni ovo sve vise lici na skupstinu neke zemlje u kojoj je svo stanovnistvo u penziji.

Od malog prsta manje spemuje barem 95% članova ovog sajta.

Ovo je sasvim tacno.

@ Gvozdenović

Prihvatam tvoju kritiku da se ponašam arogantno, drkoški, indijanski, kakogod, takav sam, ne mogu da se menjam. Jebiga, ja priznajem da volim ovaj sajt i da mi je otkad sam ovde, on postao kao vrsta hobija. Isto tako, volim da ono što radim, radim kako valja, pa se trudim da svu svoju ljubav prema sajtu kanališem tako što ću da ga branim od raznoraznog ološa (naravno, svestan sam da ovo zvuči kao "ispovest bolesnog uma"), a ja to ne umem drugačije nego na način na koji radim. Jebiga, i ja bih voleo da mogu kao bitbot da odgovaram na pitanja, ali ne mogu. Nisu mi svi autori jednaki. Svi koje percipiram kao kul su mi kul i za njih ću da odvojim 2 sata da im ispravljam definicije, odgovaram na pitanja ako treba. Svi koji su bahati, bezobrazni i nebulozni dobijaju sarkazam u facu i nogu u dupe, pa nek se ljute koliko hoće, zabole me.

Tebi hvala na kritici u svakom slučaju.

Е тако се одговара када је критика написана у умереном тону са дозом поштовања према саговорнику, а не дрвље и камење одма'.

Ako uzmemo da je to istina znači da si kul lik ali ne i dobar moderator.

Jebiga,nisam ja smislio da vukajlija postane proširena edicija viceva iz blica,tebi je zapalo da moderišeš u takvo vreme.
Upućeno i tebi i malom prstu.

Ajd u zdravlje što se tiče ove teme.

ja sam nešto šnjurala po forumu, i moram da kažem da sam došla do zaključka da je na ovom sajtu vazda bilo debila koji su potpuno omašili poentu. e sad, nisam ovde dovoljno dugo da bih mogla da procenim da li se u poslednje vreme broj tih retarda povećao, ili je isti kao ranije samo su se sada nešto razmahali... ne znam...
ali isto tako sam primetila tedenciju u nas srba da se večito žalimo kako nam je sada sodomo i gomora i kako je ranije bilo lepše... idemo toliko daleko u toj opsesiji prošlim vremenima da su neki ljudi u stanju da kažu "bilo nam je bolje za vreme slobe!"..

e sad.... e jbg, zaboravila sam šta sam htela da kažem... gladna sam... idem da napravim sendvič...

al može da te natera da se (d'izvineš) usereš! :P

Гугл тренслејт је мама. А мали прст његов мама...

pokušaću da budem što kraći, jasniji, a opet skroz ne-znam-ni-sam-zbog-čega-ovo-pišem nepotrebno nerazuman:

rečenica 1:
Sve svima smrdi ovde uvek zato što se mnogo lako(kad kažem lako, uglavnom mislim brzo) dođe u centar pažnje, te od anonimusa postaneš pravi mali buda u roku od nedelju dana.

rečenica 2:
Onda dođe drugi pavijan na tvoje mesto, a tebi krivo, pa ostaje zakeranje i traženje dlaka u jajetu.

-
plus,
gvozdenović dugo vremena nije nešto lepše, iskrenije i dobronamernije napisao od ovoga ovde.

AKo imaš neku zamerku ili pitanje za prsta dobićeš nekakav neodredjeni,latentno prezrivi odgovor praćen oduševljenjem mare munje i njenim bledim pokušajem kopiranja maloprstovog odgovora.

Да, ово је више него добронамерно. Феноменално је имати своје мишљење, али зашто га побогу сви морају изнети по сваку цену и тамо где му није место??

Jebote, ova tema se pretvori u kritiku kritičara moderatora.

Zatvarajte više ovo, jes da je zanimljivo, al nekom sa strane ćemo izgledati ko poludeli.

*maloprstovljevog je lepše reći čd

Tužiću vas kod mame što ste mi obrisali definicuju koja je postala definicija dana. :(

Феноменално је имати своје мишљење, али зашто га побогу сви морају изнети по сваку цену и тамо где му није место??

E jebiga sad, Zmio. Pa gde ćeš bolje mesto od ove teme? Ovo je jedina tema namenjena bilo kakvoj kritici ovde.

Zatvarajte više ovo, jes da je zanimljivo, al nekom sa strane ćemo izgledati ko poludeli.

A i ti ga lupi sad, Vlajko. :)

Ljudi bre imaju nasušnu potrebu da kritikuju vlast, moderatore, drugove članove i ceo sistem. Uostalom, svako od nas sve zna najbolje. Ova tema mu dođe i kao neka deponija. Ako se zatvori, ljudi će da krenu da otvaraju nove teme ili će da se prepucavaju po temama koje su kul. Ima ceo forum da se zagadi.

E, da, krenuće i definicije o bahatim moderatorima, glupim članovima i opštem nekvalitetu sajta.

ja sam onomad pokrenula pitanje ponasanja moderatora ali iz najbolje namere. kontam da bismo iste kritike upucivali bilo kome ko bi bio na njihovom mestu.

Ljudi bre imaju nasušnu potrebu da kritikuju vlast, moderatore, drugove članove i ceo sistem.

upravo tako. nista od ovih kritika nije na licnom nivou (mada se neki pajseri zanesu pa uzmu da hejtuju modove kao da su im ovi uzimali danak u krvi).

Jebote, ova tema se pretvori u kritiku kritičara moderatora.

e i ovo je tacno. lukavi ste vi modovi, okrenuli ste ovu temu na autore! zavadi pa vladaj! :P :D

Ljudi bre imaju nasušnu potrebu da kritikuju vlast, moderatore, drugove članove i ceo sistem.

Ja imam nasušnu potrebu da na smrt uspemujem temu kad god uocim gore opisanu potrebu.

kritika za malog prsta:

degutantno si kul