Prijava

E jebiga sad, Zmio. Pa gde ćeš bolje mesto od ove teme? Ovo je jedina tema namenjena bilo kakvoj kritici ovde.

Tema se lepo zove kritika moderatora, a ovde se sere po svakome. Pogledaj šta sam citirala.

Neverovatni ste prosto. Ne samo sto Gvozdenovicevu kritiku niste shvatili dobronamerno, vec ispade on kompleksas sto vise nije moderator. A vi sega-mega ultra-kul sta-cu-kad-sam-zajeban likovi koji trpe tiraniju bednih autora koji traze neku pravdu.

Kad vam bivsi moderator nije autoritet za procenu rada, kako onda ocekivati da prihvatite bilo kakvu kritiku, narocitu onu od "obicnog" clana?!
Pretpostavljam da vas i klika podrepasa dodatno uljuljkuje u uverenju da sve radite ispravno. A nekima je uvek lepse cuti "kako si ti mocan, kul i duhovit baja", nego "nemas pojma, kompleksasu, pomeri se sa sunca", bez obzira na cinjenicno stanje.

I mislite da to sto se vecina zali neosnovano, automatski znaci da su bas svi koji se zale jurodivi iskompleksirani amateri koji nemaju preca posla nego da kukaju za nekom tamo definicijom/posterom/...

Mislim da je tema zaista zrela za zakljucavanje, jer cemu kritika koja ne dopire do onih kojima je namenjena.

Ma plase se da ne izgube stolice Jericho...ocajni su zbog toga, i kaizena bi banovali samo kad bi mogli..:)

salu na stranu, jericho je upravu

@Jeriho

Da budemo fer,blek hol i mali prst su mi odgovorili.
E sad,da li će se videti neki opipljivi rezultati svega,možda da,možda ne.

Više su se pogodjeni našli drugi članovi.

Htio bih samo da prokunem dan kad je Korleone postao moderator. Osoba toliko željna ' moći' i nadjebavanja drugih, da je sebi i dala takav nadimak, zaista ne zaslužuje to što ima. Na sajtu sam svega desetak dana, ali staž na sajtu ne pomaže da neko postane bolja osoba, što se i da zaključiti po primjeru gorepomenutog. Mada, da nema takvog moderatora, ne bi se znalo šta je loše odrađen posao, te možda i nije loše što je tu. Pošto vidim da je neozbiljan podforum, svaki ozbiljan odgovor, ili reakcija smatraće se još jednim dokazom dvoličnosti, prepotentnosti i nadobudnosti.

Jedva čekam da mi kaizen uključi ktitor nalog pa da se zajebavam na ktitor podforumu po ceo dan.

Jedva čekam da mi kaizen uključi ktitor nalog pa da se zajebavam na ktitor podforumu po ceo dan.

Лудница 24/7!

A i ti ga lupi sad, Vlajko. :)

Nisam. Ja to stvarno mislim. :)

Nek se umesto ove otvore sledeće četiri teme i rešeno:

1) Demonstracije članova
2) Štrajk glađu moderatora
3) Oda moderatoru
4) Oda autoru

i teraj, sve u pečesnajes.

Tema se lepo zove kritika moderatora, a ovde se sere po svakome. Pogledaj šta sam citirala.

Nisam se odrazio kako valja.

Znam šta si citirala. Našla si dlaku u jajetu u Gvozdenovićevom postu. :)

Kad bi se pobrisali odavde svi postovi koji nisu kritika moderatora, svela bi se tema na dve strane. Čovek je u trećini rečenice potkačio nekoga ko nije moderator. Jaka stvar. Kad već nije mogao da odoli, još je i ponajbolje što je to napisao tu gde jeste.

Koju vrstu govnjivih definicija pišete?
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs181.ash2/44444_1477403007969_1020560988_1427806_5912646_n.jpg

Nisam ja kriva što imam veću tuki od Gvozdenovića.
Da ne kažem kurac, nije lepo.
Ja se izvinjavam svima kojima smeta što volim Malog Prsta. Šta ću, jače je to od mene. Kapiram da je labilan, ništavan, bezobrazan, da briše šit defke, banuje zbog tamo nekog napušavanja....ali ja ga volim. Moj mazohizam dobija na snazi kada je on na vuki. Volim kada me maltretira. On je sekta kojoj ću uvek prinositi žrtvu.
Bičuj me Prste!!!

da li sam ja jedina primetila da se ova tema sada zove "KIKIRIKI moderatora"?

da nisi rekla, ni ja ne bi primetio :) bravo na promeni...mada može i Kreketanje moderatora, Krakatau moderatora i Kjerkegor moderatora :P

Kjerkegor moderatora

Vrh!

Krekerizam, Kukurikanje... :D

Клагенфуртимизам

Ја пишем балегаре класичне

poželećete i vi u jednom trenutku moderatorov kikiriki, pa čete se frustrirati kad vas niko ne shvati za ozbiljno. samo se šalite sada.