Prijava

Јесте,ја сам конформиста. Драго ми је што си то рекао уместо мене. Узе ми реч из уста. Али ја барем не кукам због просутог млека.
И наравно да се дичим тиме што си навео. И ја сам само човек. А човеку је у природи да се тиме поноси. Зашто бих то крио под маском неког ината или побуне?
Човече,замлаћујеш се непотребним стварима уместо што живиш.
Видећеш,проћи ће и тебе та фаза,вероватно си још јако млад.
Упркос томе што си ме испсовао,ја се не љутим-не желим да се спуштам на тај ниво. Жао ми је само што губиш време и живце у ВИРТУЕЛНОМ свету,а у стварном животу си вероватно једнак конформиста који покуњено стоји пред оним пандуром или шалтерушом које си тако сочно напљувао овде.
Како год,попиј неки витамин,лези и спавај,проћи ће те то.

И даље не схватам како човек који је 2.5 године овде не зна шта се брише, а шта не, а ако се и деси да му је нешто обрисано што можда и није за брисање не разумем толику бахатост... Шта су ти Срби...

Шта су ти Срби...

Егзактли. Потписујем.

doktore nisi u pravu!
apostrof je ovde dosao da se pozali na moderatorsku neazurnost jer je ovo, jelte, tema za to, obrisali su mu poster, pitao je za razlog na adekvatnoj temi, niko mu nije nista odg.
ako sam dobro skontala...

Nigde ne piše da moderator MORA da odgovori na svako pitanje.

Ne, naprotiv, nigde ne pise da moderator MORA da odgovara na pitanja uopste.

Јесте,модови су понекад неразумни,али нису сви исти. Не може се од мода очекивати да ти МОМЕНТАЛНО одговори на захтев или на питање. И ја сам увек морао да чекам,па се нисам бунио као он. Ал добро,нисмо сви исти.
Оно што мене живцира(а мене ретко шта може озбиљно да живцира) јесте хајка на модове,као да су само они криви за нечији повређен понос због (пази чега!) обрисаног постера. Јесте,треба мало натерати модове да мисле;али бар треба уз то пружити и неки конструктиван предлог,јер од саме критике нема ништа. Нарочито не од овакве генерализоване критике какву је он саставио само зато што је нестрпљив да сазна судбину свог постера.

А и негде сам већ навео да би могли да повећају број модова;онда би ефикасност драстично нарасла,и до оваквих ситуација не би ни долазило.

апсолутно не мора модератор да одговара...али можда је фер, људски, поштено, како год већ...

као оно људи смо...негујемо другарство, добре међуљудске односе, имамо на крају крајева оправдање за то што смо-сте урадили...нисмо то урадили зато што смо лоше спавали....

Ne, naprotiv, nigde ne pise da moderator MORA da odgovara na pitanja uopste.

Promenite onda naziv one teme u "^ Питање (аутор) - Одговор.......?^".

Оно што мене живцира(а мене ретко шта може озбиљно да живцира) јесте хајка на модове,као да су само они криви за нечији повређен понос због (пази чега!) обрисаног постера

ovo je tema za to, ako im se ne svidja nek je stave pod katanac.
ili ti sam, ako ti je zao moderatora, trazi nek je zakljucaju :p

Јесте,ово је тема за критике-и ја сам искритиковао на некој од претходних страна. Али то није оправдање што је све модове стрпао у исти кош.
Јесте,има човек право да се љути,али то није разлог да буде нестрпљив. Он је само нестрпљив и ништа више.
А понаша се као да је јуче дошао на сајт,а ту је дуже од мене. Е,зато ми иде на живце.
Цитирам:

Otvaram ovu temu za konstruktivno kritikovanje postupaka moderatora

А он је критику срочио тако што је модове назвао пандурима и шалтерушама. Без и трунке конструктивности.

Posteri se na primer najcesce brisu zato sto su glupi, ako mod ovo navece kao razlog osteceni autor se seti da pita moderatora odkud toliko pluseva zaboravljajuci na gomile altruista koji dolaze da ovde uveseljavaju Srblje delececi pluseve na postere. Postoji druga grupa altruista koji dele pluseve na definicije ali o njima drugom prilikom. Desi se ponekad, a verujem da ste sami primetili, da osteceni autor dovede u pitanje moderatorski ukus i objektivnost. Da nema ovoga odgovori na pitanja o obrisanim posterima bi bili: glup, besmislen, uvredljiv...
Koliko bi vas bilo zadovoljno ovakvim odgovorima? Predpodstavljam da bi ste trazili nesto vise. To bi se najverovatije i ispostovalo sve dok ne bismo dosli do ove tacke gde smo danas da autor trazi odgovor zasto je obrisana tudja definicija, zasto je neko banovan zbog vredjanja, zasto moderator dolazi na sajt bez uniforme(posto imamo nesto, po uzoru na SS outfit), kako to da moderatora nije sramota da na ovaj ili onaj nacin odgovara. Kako ja znam da bi se sve ovo desilo? Zato sto se vec jednom desilo i desava se.
Ima ovde i osporavanih, zabranjivanih, na krst razapinjanih autora,ali oni i dalje ostaju takvi: osporavani, zabranjivani, eno ih i dalje na krstu.

ima caka koja očigledno nikome ne ide u glavu, iako je jasna kao dan i sastoji se iz dve fore.

Prva fora ove cake je činjenica da autor ne definiše za sebe, već za sajt.

Druga fora je da moderator ne briše autoru definiciju, već je briše sa sajta.

To znači da nema direktne interakcije između autora i moderatora, već i jedni i drugi na svoj način doprinose sajtu.

Ako bi više ljudi posmatralo stvri na ovaj način, bilo bi mnogo manje "zle krvi" i ne znam ni ja čega još.

p.s.
nadam se da ne moram ono uznad da crtam, i takođe se nadam da će ljudi koji to pročitaju i prihvatiti, pošto je to jedino ispravno, tj. tako je kako je. Kome nije najjasnije nek pročita još jednom :)

Hoćeš da kažeš da u celoj priči postoji nešto više,neki ideal,neki srpski Jerusalim?

мислиш Вавилон?

Оће да каже да на Вукајлији не постоји "ја". Комуњарство! :)

upravo tako to sve što ste naveli, te neke gradmetafore :D

ne postoji ja, al postoji moi moi.

одо ја одавде да записујем дефиниције у свеску, јебеш ти ово