Harikiri moderatora

  1. nemoj u svesku, to je totalno, kao, prevaziđeno! nemaš kome da napišeš smajlija tamo.

  2. постоји ђавола, остао је само њен кишобран...

    па контам да ћу да дати кеви да прочита и она ће да ми нацрта смајлија и рећи ће ми "то легендо". можда и неке комшике... вреди пробати

    едит: а ја ни не желим да цртам смајлија, то радим само ради социјализације тј. фолирам се

  3. ako uspeš da ubaciš neki jutjub klip u svesku, barem neki crtani film, nešto u fazonu u donjem krajnjem ćošku pa na svakom listu... možda ih i nateraš. svi sad vole pokretne slike.

  4. могу да у ћошковима направим цртани филм, знаш оно... нацрташ па брзо листаш. свеска може свашта, без разлога је потцењена

    едит:о боже... написала сам исто што и ти?? не знам зашто

    едит: осећам се као психопата, овај сајт је томе крив

  5. eto vidiš, sad je monmenat kada je potrebno staviti ":))))"
    a onda da kažem da skrećemo sa teme, pošto me ne kritikuješ, te bih te zamolio da uputiš neku kritiku!

  6. :)))

    Сурови, упућем ти оштру осуду што си већ сто година на сајту, мора да ниси баш читав.

  7. ima caka koja očigledno nikome ne ide u glavu, iako je jasna kao dan i sastoji se iz dve fore.

    Prva fora ove cake je činjenica da autor ne definiše za sebe, već za sajt.

    Druga fora je da moderator ne briše autoru definiciju, već je briše sa sajta.

    To znači da nema direktne interakcije između autora i moderatora, već i jedni i drugi na svoj način doprinose sajtu.

    Ako bi više ljudi posmatralo stvri na ovaj način, bilo bi mnogo manje "zle krvi" i ne znam ni ja čega još.

    p.s.
    nadam se da ne moram ono uznad da crtam, i takođe se nadam da će ljudi koji to pročitaju i prihvatiti, pošto je to jedino ispravno, tj. tako je kako je. Kome nije najjasnije nek pročita još jednom :)

    Зато и не дефинишем већ ко зна колико :П

  8. види овог себичњака. још се и хвали. и теби ето критика, иако ниси модератор

    едит: :))))

  9. sto godina? (sad ću da vidim kad se linkuje kako ej definisano, pa ako je ok onda dobro, a ako nije reći ću ti da sam malo kraće :)

    edit: pije vodu?

  10. добро није баш сто

    већ сам ти упутила озбиљну критику негде горе али ти се ниси ни осврнуо. То ме вређа, као члана и аутора и молера

  11. kada kažeš negde gore, misliš negde neodređeno levo? ja uzmem samo što zaslužim, a to je retko konkretno bilo šta, ako je uopšte to što se kritike tiče.

  12. да, то мислим. Мислим да не можеш да се не сложиш с тим (да је горе негде неодређено лево)

    То је у реду, хвала на одговору. За сад немам дугих критика које бих ти упутила, коректан си и радиш свој посао онако како си за њега и плаћен.

  13. ne mogu da se ne složim, zaista.
    svako veče dnevnicu spiskam uz kvas na klupi ispred lokalne prodavnice sa dežurnim alkosima. hvala vam.

  14. Заслужио си, нек ти је на здравље.
    Заслужио си ти и много више (конкретно јаворов сируп) али о томе на теми Корупција модератора.

  15. А где има да се купи квас у бгу??? Оћу и ја!!!

  16. Ја мислим да сам то видела у максију. Али, мислим да га продају само модераторима. Што је за сваку критику.

  17. http://vukajlija.com/posteri/moderatori-15124.jpg?1278319890

    Истина Змио, то је нека ограничена Мод Едиција, можеш да га купиш само уз приложен Мод пасворд. Јебига, кад смо смртници.

  18. Kritika - brišu ono što se njima ne svidja, iako svima drugima svidja...
    čast izuzecima

  19. То је стварно за сваку критику. Побогу, бришите оно што вам се свиђа!

  20. iako svima drugima svidja...

    slatko me nasmeja. SVIMA DRUGIMA? ubeđen sam da nikada nijedna defincija nije obrisana koja se dopada svima!

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.