Ко последњи победник 51

  1. pa ovde pisemo bilo sta ili u cemu je caka?

  2. Pa ovo mu dođe kao neka vrsta chat-a,s tim što mod zaključa temu-kad zaključa,a onda je pobednik onaj koji je ostavio poslednji post. :)

  3. Даклем, последња. :)

  4. Ja sam poslednji :)

  5. U pravu si, Gogo, ja sam. :)

  6. Стакленааа, јеси ли намазала нокте? :)))

  7. E jesam! I to na autobuskoj stanici, dok sam čekala bus. :D Baš me briga šta ko komentariše, kako drugačije da ubijem pola sata do polaska? :D

  8. хахахахха акооо, то је иста ствар као кад ја урадим цео домаци на станици, људи око мене се комирају а ја кулирам, а после кући се зајебавам. :)

  9. Hahaha, boli te uvo, pametno utrosis vreme. Nego, jesi li pratila vremensku prognozu ovih dana? Kakvo nas vreme očekuje?

  10. Па не знам баш, мада сестра ми је напоменула да је ваљда у среду топло шта ја знам.

  11. Ću ponesem kišobran, za svaki slučaj. :)
    Jao kako je ludački ovaj lak, ne mogu da odvojim pogled sa tastature dok kucam! Neka svetlo roze nijansa sa puno puno hologramskih šljokica, presijava se na sve boje. Kao ciganka sam! :D

  12. Ххахахахаха ћути Стаклена шта фали, битно је да се шљашти :Р А не озбиљно ја имам светло зелени и дречаво жути па ником ништа. Мсм тренутно имам намазан бордо, ал само да ти кажем. :)

  13. Imam i ja te neke ludačke nijanse. Volim boje, šta da radim. A i može mi se, žensko sam. :D

  14. Хахахаха Докторе, ниси фер, па ово ми је једна од најомиљенијих тема за разговор. Козметика!

  15. Mici, što ne reče ranije? Kozmetika je moje drugo ime. :D

  16. Ја размишљао да офарбам никте у црно.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.