Ко последњи победник 51

  1. Па тај рад Стаклена, али мени је идол моја тетка која је једном приликом намазала на сваком нокту различиту боју хахахахахха, краљ мој.

  2. А немој бре да лакираш нокте, па мушко си, мора да постоји нека граница.

  3. Ih, ja to radim često. :) Čak namažem različite boje na na svakom noktu pojedinačno. :D Sad sam dogurala do toga da imam toliko nijansi omiljenih boja, da lakiram nokte svaki u drugačiju nijansu iste boje.

  4. Ма,офарбам нокте у црно и купим онај капут до земље. Фул. :)

  5. Их Стаклена ја јесте да имам лакова пун несесер, ал дотле баш и нисма догурала. :)
    А дај Докторе, мојне да си пацер.

  6. Nisam brojala, ali sa ovim što sam dobila juče od sestre, mislim da imam oko 40 komada. :D Da ne pričam za ostalu kozmetiku...imam doživotne zalihe dekorativne kozmetike..za 3 osobe bar! I uvek mi nešto fali! :D
    Ali dobro, neko troši pare na obuću, neko na odeću, neko na cigarete, ja na ovo. :)

  7. Хахахаххаах Стаклена, то за козметику као да саму себе слушам, а онда кад ми неко каже аман па види имаш 20 торби ја кажем па неки+о троши на цигарете неко на гардеробу неко на козметику а ја на ово, и увек иста прича за све што ме прозивају...ај јбг. :)))
    Е а ја још радим у Орифлејму, можеш ли да замислиш моју муку кад знам да не смем да наручим цео каталог. :Р

  8. Boli te uvo, imaš 30% popust. :) A jednom sam bila toliko dokona da sam sabrala koliko bi me izašlo da poručim ceo Avonov katalog, dakle sa svake stranice sve, svaku nijansu svakog ruža/senke/rumenila/laka...oko 3000€ je izašla porudžbina..nije strašno. :)

  9. Хаахахахаха ма ништа страшно....
    А гледај мени не бии било ни забавно,, па реално, купим све и шта после? Ипак је боље овако, мсм свесна сам да имам и превише производа али купујем стално по мало, и супер ми је. :))))

  10. Јел има негде да се купи пинк фарба за косу? Оћу да офарбам браду као Зорица Брунцлик.

  11. oćeš i na farmu?;)

  12. Mici, 35 komada imam ovde, kod kuće još 10-15.. Sad sam izbrojala... :D

  13. E,sad zaistinski pošljednja! :)

  14. Хахахахха Стаклена, знам сад коме да се обртим кад ми треба нека нијанса. :))))

  15. Mici, slobodno, svakako nema šanse da stignem sve da potrošim za života. :)

  16. A da uzmeš paletu,pa da mešaš boje na njoj?
    Ja posle iscrtavam šare tankom četkicom,ili onim flomasterom za CD-ove :)
    Bude skroz šašavo! :)

  17. To jeste sjajna ideja, ali ja za takve rabote imam 2 leve ruke. Jbg. :)

  18. A i ja to radim samo drugima,sama sebi ne mogu-ili mogu,ali samo levu ruku :)))
    Desnu da zamotam ili da stavim otkačenu satensku crnu rukavicu :)))

  19. Хелоуууу :))))
    Добро вече моје даме! ;))))

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.