Prijava

Nije ni Alen Prost. Hoćete da dajem odgovor ili ćete još da pokušavate?

Сена је возио за Мекларен, ваљда... Ја више не могу да се сетим никога из тих година, а да је освајао. Дејмон Хил?

Dejmon Hil je osvojio 1996. a prethodne dve godine Šumaher je osvajao titulu.

Hil je kasnije osvojio, ako se dobro sećam, 1997. Aj sad ću opako da odvalim: Kultard? xD

Blejk nisi ni blizu, Kultard je tek trebao da dođe u Formulu 1.

Ја се предајем.

Да није онај бркајлија Менсел? Тим је био нека горгонзола, ваљда Рено са још неким, чини ми се да је он тих година узео титулу.

Pazi sad ovu odvalu: Huan Pablo Montoja? :D Nikad čuo za tog, ja gađao samo ovu stariju gardu. :)

Veverice pogodio si za vozača, a delimično i tim. Taj tim je jedan od najpoznatijih u Formuli 1 osim Meklarena i Ferarija. U pitanju je Vilijams Reno.
Postavljaj pitanje.

Да није Вилнев за Вилијамс?

ЕДИТ: Нисам вид'о твој пост, Гонзо. :Д

'ајд' доживимо ово, ред је! пуцај, колега.

Sreta Veverica je već ubo, iako si ti u pravu za tim. Vilnev je uzeo titulu 1997.

Гонзо, знао сам да је касније уз'о, ал' рекох можда има једну од раније, мада сам био прилично сигуран да нема. :Д

Веверице, дај питаније.

Које године је одбојкашка репрезентација наше земље (колико год да смо их имали у прошлости) освојила прву медаљу на међународним такмичењима и која је то медаља била?

Сребро, '71?

ЕДИТ: Бронза је била, сад се сетих, али је било седамдесетих кад је играо Грбић сениор.

Није далеко, али није тачно.

Evropsko prvenstvo 1975. bronzana medalja. To je generacija Lazara Grozdanovića i oca braće Grbić (iako za godinu nisam potpuno siguran)

Д Трућ је у едиту потрефио медаљу, а Гонзо је тачно одговориЈо. Гонзо, предајем штафету.

Ko od aktivnih vozača u Formuli 1 ima najviše pobeda na trkama i koliko? Nije teško ljudi. Volim Formulu 1 pa malo jedem govna sa pitanjiima vezanim za nju :)