Спортски квиз

  1. 99 žena da me vole
    99 da se skinu G OLE!!!

  2. Mali_Sale_91_kg
    99 žena da me vole
    99 da se skinu G OLE!!!

    Rokaj, snimaj, montiraj...

  3. Који тренер је ишаo у неку афричку вукојебину да би му врач помогао да освоји титулу?

    ЕДИТ: Фудбал

  4. Није Манћини.

  5. A je л' освоjио титулу?

  6. То већ морам да гуглам.

  7. е, ово ми је познато. тренер гане, рајевац? или овај после, гробар... стевановић?

  8. Benitez je isao kod nekoga cini mi se

  9. Ниједанодпонуђених.

  10. Onaj Indijanac sto je trenirao Francuze pre Blana, onaj sa horoskopom........ Domenek bese? Da nije on?

  11. Није, он није дао "шкорпијама" да играју јер им је била лоша натална карта у време такмиченја. Па му после сви јебали мајку мајчину.

  12. рифреш!
    јес' добро питање, допада ми се.
    а сад ћу да млатим док не наиђе неко ко зна одговор :)
    леонардо?

  13. Зајебано питање али свиџа ми се. Прво да затражим малу помоћ, да ли је мање познат тренер или баш баш познат? А сад и да покушам, да није Курбан Бердијев (тренер Рубина) пошто се не одваја од оних бројаница...?

  14. Uf, pitanje je GG. Recimo da nije mozda Grant?

  15. Могу само да лупам.

    Бора Милутиновић?

    Едит: Кажи бар да л је наш или странац, има да гађамо овако у бесвест.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.