Спортски квиз

  1. Meni nesto mirise na Binica...

  2. Meni nesto mirise na Binica...

    Binić, kada su videli koliko je trčao, odmah su ga odveli na testiranje.

  3. Da, zbog toga sam i ja to rekao. :)

    Evo ovako:

    Jedan klub je odmah po ulasku u Bundesligu iz Cvajte doveo jednog Svajcarca u tim i iste sezone osvojio Ligu. Koji klub i igrac su u pitanju?

  4. Pretpostavljam da je igrač Blater, a klub jebemliga, da nije Keln.

  5. Nije Taras ni jedno.

  6. To je Kaizerslautern, znam da je Oto Rehagel bio trener...negde 96-97...A ko je Švajcarac, jebemliga...

  7. Nije Šapuiza, on je u to vreme bio u Dortmundu...i ja sam mislio da je on.

  8. Jeste Kajzerslautern, ajmo sad jos samo igraca, jedan od poznatijih Svajcaraca!

    I da, evo jedan prijedlog, da od sada svakome ko odgovori na pitanje postavljac pitanja ocijeni 5 defki. Eto, mislim da je fer prijedlog, da uvedemo kao neku nagradu za odgovor. Moze?

  9. I da, evo jedan prijedlog, da od sada svakome ko odgovori na pitanje postavljac pitanja ocijeni 5 defki. Eto, mislim da je fer prijedlog, da uvedemo kao neku nagradu za odgovor. Moze?

    Uh mislim da to nije dobra ideja, imali bi priliv klinaca koji bi guglali odgovore i kviz bi izgubio smisao. Ja koliko znam ovde niko ne koristi gugl kao pomoć.

    EDIT: Bolje digramo ovo za našu dušu :D

  10. Ali ima pravo samo pluseve da daje! :D
    Ja samo da ostanem upisan, da odigram malo kasnije, nisam odavno .. skoro umro kviz jbt, ale se evo vratio kolko vidim :)))

  11. Uh mislim da to nije dobra ideja, imali bi priliv klinaca koji bi guglali odgovore i kviz bi izgubio smisao. Ja koliko znam ovde niko ne koristi gugl kao pomoć.

    Mozda si u pravo, al' kontam nesto da smo bar tu mi koji ne guglamo i mi cemo zapamtiti to, a prijedlog vise nece niko ni vidjeti kada predje na sljedecu stranicu, tako da nece ni znati da je na snazi. Opet nije to nista lose ocijeniti nekome koju defku relativno nasumicno, a i ko jebe klince, nemaju oni mnogo defki za plusa. :)

    Ali sa druge strane nije to samo do mene, ja samo predlazem, ako kazete da nije u redu onda necemo i gotovo.

    Ta i ja ovo igram za svoju dusu. ;)

  12. Mozda si u pravo, al' kontam nesto da smo bar tu mi koji ne guglamo i mi cemo zapamtiti to, a prijedlog vise nece niko ni vidjeti kada predje na sljedecu stranicu, tako da nece ni znati da je na snazi. Opet nije to nista lose ocijeniti nekome koju defku relativno nasumicno, a i ko jebe klince, nemaju oni mnogo defki za plusa. :)

    Ali sa druge strane nije to samo do mene, ja samo predlazem, ako kazete da nije u redu onda necemo i gotovo.

    Ta i ja ovo igram za svoju dusu. ;)

    Ok, možemo da probamo, videćemo da li daje rezultate, u svakom slučaju možemo prekinuti ako ne bude funkcionisalo.

  13. I sta cemo kada mi svi vi ocenite sve defke? :D

  14. a prijedlog vise nece niko ni vidjeti kada predje na sljedecu stranicu, tako da nece ni znati da je na snazi.

    I kako ce onda znati da treba da ti daju pluseve ako pogodis?

  15. I sta cemo kada mi svi vi ocenite sve defke? :D

    Onda će Kaizen da te umoduje :D

  16. Ajde, i meni se svidja ideja.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.