Спортски квиз

  1. Ko postavlja?

    EDIT : Aj kad postavite napisiite ispod pitanja, onaj ko pogodi ocenjujem mu 5 defki. I tako dok se ne ustali.

  2. I kako ce onda znati da treba da ti daju pluseve ako pogodis?

    Ne da mi/nekome daju pluseve, nego da ocijene. :)

    Pa ovdje postuje mala grupa autora, tako da se relativno svi znamo. Ali nije ni bitno, mozda je to na kraju krajeva ipak bio glup prijedlog, ali kao sto Sale rece, mozemo pokusati.

    Dobro ajde ljudi, nazad na pitanje, znaci trazeni Svajcarac je...

  3. Nije Man. Pomoc: nosio dugo broj 10 u repki.

  4. koje je pitanje svemujebem .. alooo oćuuuu pet ocjena! da čujem pitanje!
    :otvaranoviprozor:
    :www.google.com:
    :))

  5. E jbg, Hencoz je najstariji Svajcarac kog znam :)

  6. Da nije turskog porekla? ili već kog porekla.

    EDIT: Hakan Yakin, njega jedino znadem, a i on mi je falio u albumu, jedva sam ga našao. Mada je to bilo davno

  7. Dakle, pitanje je glasilo:

    Jedan klub je odmah po ulasku u Bundesligu iz Cvajte doveo jednog Svajcarca u tim i iste sezone osvojio Ligu. Koji klub i igrac su u pitanju?

    Pogodjeno je da je tim K'lautern. Ostao je jos igrac. HINT: Igrao za Bajern i Inter jos, sa prvim osvojio Ligu Sampiona 2001. godine.

  8. Što bi kroati rekli Ćirjako Sforca. Igrao je i protiv Zvezde u Grashopresu

  9. U pravu si glavni, postavljaj dalje...

  10. Ko je bio trener Grashopersa kad su igrali protiv Zvezde u takmičarskoj godini osvajanja KEŠ-a od strane našeg NAJTROFEJNIJEG kluba?

  11. Ne znam! Al je poznat trener.

  12. Teraj dalje.
    Jes ti to sigurno znao, ili oguglao?

  13. Jup Hajnkes?

    EDIT : Nije on a? A blizu sam bio.

  14. Sjećam se k'o sad. Hicfeld daje posljednje instrukcije Sforci pred ulazak u igru protiv Zvezde.

  15. Ajde Veverice dajder pitanje.

  16. Jes ti to sigurno znao, ili oguglao?

    Нисам гуглао, него ми се чинило да је или он или онај други лик што је тренирао Бајерн пре пар година, али онда сам се сетио да је Хицфелд био и селектор Швајцарске, а и нисам могао да се сетим имена овог другог. :Д

    Колико је пута легендарни Валтер Зенга наступио за Интер?

  17. Jbt, treba broj bas pogoditi a? 300?

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.