Спортски квиз

  1. Izvinjavam se, nisam se dobro odrazio. Jel se isčitavamo?
    Ali nema ništa od toga, ne brini Peki.

  2. Који кошаркаш је рекордер по броју техничких грешки у једној сезони у НБА?

  3. Ако се будете ишчитавали, запалићу квиз.

  4. Пеки пиромане, није Двајт.

  5. А знам да су рекли ове године да је много техничких направио, па да л је сад био близу рекорда или шта већ, али знам да су писали о томе.

    Бен Валас мејби?

  6. Јоцк, имао је гори од њега. :Д

    Иначе, сад на 16 техничких суспендују, а овај лик је имао преко 40. Давно било, пре 10-ак година.

  7. Ц. Ниси био далеко малопре. Играли су дуго за исти тим. Мсм Бен Валас и тај чо'ек.

  8. Није. Ево помоћ, играо у Пистонсима са Миличићем. Узео прстен тад, један од најбољих играча тог периода.

  9. Јесте Рашид. 41 комад за сезону, а 304 у целој каријери. Апсолутни рекордер у обе категорије.

    Поздрављам вас људи, ови овамо пикају фуцу.

  10. Ако се будете ишчитавали, запалићу квиз.

    Pitam se zasto. Nema u tome nista lose, a i u interesu sajta i autora je da se defke citaju. Slicna je stvar i sa temom "zagonetni autor" i ja bih ohrabrio ljude na takve poteze. To nije podsticaj ljudima za plusiranje, nego za ocjenjivanje, a i neka ima kviz neku "nagradu" za tacan odgovor. Ja mozda nikada ne bih procitao neke genijalne definicije, da nije ovoga ili onoga. Nije ovo nikakvo ortacko ocjenjivanje. Tako da, zasto bi to nekome smetalo?

  11. Ajde vako,

    Ko je osvojio srebrnu medalju na OI 2004. u Atini, u fudbalu?

  12. У спортском квизу нема награда. Никад није било и неће бити, управо у томе лежи његова кулоћа. Играш из зезања. Ако ћете да се ишчитавате, договарајте се групно преко фејса, тако се то ради.

  13. Јел није фазон, Нигерија?

  14. I ja igram iz zezanja, ocjenjivanje mi nije toliko ni bitno, ali mislim da treba podstaci ljude da citaju defke, a ovo je jedan od nacina da se to ucini. Da predlozim ovo je uticala vec navedena druga tema. Mi se ne dogovaramo oko toga, to je samo nasumicno ocjenjivanje. Ali dobro, nema veze, ne mora toga ni biti, bio je to samo prijedlog.

    Nije Nigerija, Nigerija je bila vicesampion 2008.

  15. Верујте ми на реч да не треба да радите то. Једноставно није кул.

    Фазон је што се ја не сећам тих ОИ 2004. никако. Знам само да смо шутирали пенале против Туниса 20 пута и да нам је Аргентина набила 6 комада. Не сећам се ни ко је освојио! Рецимо Аргентина у финалу изгубила?

  16. OK, ako smatras da nije kul, mada ima mnogo stvari koje nisu kul na ovom sajtu, ali nije ovo mjesto za raspravu o tome. Tako da zavrsavamo sa ovom temom, bice kako kazes. Nema ocjenjivanja. I da, ja sam to pokrenuo, ostali nemaju nikakve veze s tim. :)

    Nije, Argentina je osvojila tada.