Спортски квиз

  1. Да нису спрцали Бразилце ин д фајнл меч?

  2. и да нам је Аргентина набила 6 комада

    To je bilo na SP u Nemackoj 2006.

  3. Било је и на ОИ 2004.

    Да није можда Италија?

  4. Nije Italija. Nije uopste jedna od "jacih" reprezentacija. Osrednja.

  5. Пеки д џем
    У спортском квизу нема награда. Никад није било и неће бити, управо у томе лежи његова кулоћа. Играш из зезања. Ако ћете да се ишчитавате, договарајте се групно преко фејса, тако се то ради.

    +1
    дакле нема тога, зајепте.

    но, дај неку помоћ, континент, било какав хинт, да не набрајамо редом.

  6. Secam se samo da je Tevez igrao za Argentinu.

  7. Je l' spomenuo Urugvaj neko?

  8. Nista od navedenog. Da, tada nam je Tevez dao 3-4 komada, cini mi se.

    HINT: Igrac te ekipe sada nosi broj 5 u Palermu.

  9. Ko je osvojio srebrnu medalju na OI 2004. u Atini, u fudbalu?

    Da nije Nigerija, nesto mi je u glavi Kanu... ali mislim da je to ranije bilo...

  10. Rek'o je već neko Nigerija, nije. Zar ne nosi 5 onaj štoper Ezekel Munjoz? O, dete mu jebem... Niko normalan mi ne pada na pamet... Nesam odoleo, pa sam morao da pogledam ko je. Ionako neću biti tu ceo dan, pa rekoh čisto da vidim. :) A ovo što se tiče ocenjivanja, odnosno još gore, čistog plusiranja, je totalna glupost. Krenulo je kao neka sprdnja pa se proširilo. Ako iko to još radi, neka prestane, mnogo je glupo. Prvo i osnovno, neko ko plusira 95% mojih defki ili je lud ili ima mnogo nizak kriterijum. :) Drugo, mnogo je glupo dogovarati se tako, tajno ili javno. Ako je neki autor dovoljno kvalitetan, gotovo sigurno će mu neka defka biti odabrana pa onda kad vidiš koji autor je u odabranim, pročitaš mu još koju defku i eto.

  11. Ne nosi Munjoz 5, mislim da je on 6. Taj igrac je prosle sezone presao iz Atalante, poznat po jakom sutu. I evo jos jedan geografski hint, trazena drzava ne izlazi na more/okean.

  12. Онда је Парагвај!

  13. Јеби се Трућко! :) Парагвај мајку им лоповску...

  14. Da i ja potvrdim, jeste Paragvaj, a igrac je mocni Edgar Bareto! Ajde dalje...

  15. Da i ja potvrdim, jeste Paragvaj, a igrac je mocni Edgar Bareto! Ajde dalje...

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.