Спортски квиз

  1. Три пута јесте, али прва два јесу, трећи није. :)

  2. Ali jeste Atletiko 100%, oni su osvojili jednom od ranije i sad 2 puta u zadnje 3 godine.

  3. Ja sam pogodio za Parka, pičke prodane! :))

  4. Сад сам гледао на уефином сајту, није, они су сад два пута, пре су Севиља и Реал.
    А овај трећи тим се ове године квалификовао као освајач купа, последњи пут је освојио куп уефа у сезони 2000-02. и били су шампиони Јевропе пре пар година.
    Велики су клуб, ал су сад курац од екипе.

  5. Viljareal, Leverkuzen?

  6. Много већу историју имају од оба та клуба заједно. Острво.

  7. Јок, освојили ЛШ пре пар година.

  8. Juventus, inter, barsa?

  9. Јесте, Редси су трећи тим са три титуле. А ви се сад договорите ко ће да пуца са питањем.

  10. Nemoj tako, jer se nikad neće dogovorit, ti odredi jednog uvijek, ovako će da umre kviz .. :D

  11. Репрезентација Србије ће у наредним квалификацијама за СП одиграти две утакмице као домаћин ван Београда. Против кога ће то бити, и у ком граду, односно на којим стадионима?

  12. U Kruševcu vjerovatno.

  13. Морате да кажете град и противника.

  14. Apropo onoga, ti rece pod bilo kakvim imenom, ja koliko znam Kup Pobednika Kupova je prethodnik Kupa UEFA, odnosno Lige Evrope. Navijam za Atletiko dugo, i znao sam da su osvojili jednom tipa 60 ili 70 i neke i sad u zadnje dve godine dva puta sto dalje daje brojku od 3 osvojene titule je l'. :)

    UEFA Europa League
    Winners (2): 2009–10, 2011–12
    UEFA Cup Winners' Cup
    Winners (1): 1961–62

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.