Спортски квиз

  1. И ја мислим да ће у Крушевцу против Белгије рецимо и против Велса у Јагодини или у НС.

  2. ja koliko znam Kup Pobednika Kupova je prethodnik Kupa UEFA, odnosno Lige Evrope.

    Ц. То су два одвојена такмичења била. Куп купова је укинут кад су проширили Лигу шампиона на 32 тима.

  3. ja koliko znam Kup Pobednika Kupova je prethodnik Kupa UEFA, odnosno Lige Evrope.

    http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/history/index.html

    Имаш са десне стране листу освајача. Почео је да се игра тек '71. Јеби га, да сам гледао на Њикипедији, па и да оманем, ал сам намерно проверавао на уефи. :)

  4. The final tournament was held in 1998–99, after which it was absorbed by the UEFA Cup.1

    Mozda sam ja pogresno protumacio ovo onda :)

  5. Nego, postavlja li se pitanje neko imam jedno onako.

  6. Ko je jedini igrac u istoriji NBA koji je osvojio NBA Finals MVP, a da njegov tim te godine nije osvojio sampionat?

  7. Е, има питање на прошлој страни.

  8. Nijesmo vidjeli.

  9. Јел убо неко?

  10. Nisu ni Medzik ni Karim, al jeste iz Lejkersa covek, aj zavrsite ono proslo pa odgovorite na ovo.

  11. Зајеби, само ћемо направити забуну. Јел Дивац?

  12. Gde Divac da bude MVP Finala :)

    EDIT : Starije malo, tipa 70-e, kad dodju ovi sto prate NBA mozda ce pogoditi.

    HINT : Desilo se bas prve godine kada je poceo da se dodeljuje Finals MVP.

  13. Brajant?

    Sreto odgovarao sam ja na tvoje pitanje, ali vjerovatno nije tacno, pa potvrdi molim te da nije/jeste. Zanima me odgovor.

  14. Starije malo, tipa 70-e

    Brajant?

    Замало брате.

  15. HINT Desilo se bas prve godine kada je poceo da se dodeljuje Finals MVP.

    Jbg, ja sam kontao ovo Dzordi. Sad sam zbunjen, jesul 70-te ili pre dve godine?

  16. Hahahhaha, kako sam se zeznuo, ja citam "pre dve godine" umjesto "prve godine", alkohol izgleda cini svoje... :)

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.