Спортски квиз

  1. Nije Sreto. Bijelac. Ajmo da pogodite, pa na spavanje da idem. :)

  2. Nje Kromkamp, ali mozete pogoditi. Nije bek, nego centralni vezni igrac.

  3. Боље реци кад се та утакмица играла кад већ помажеш. :Д Које године?

  4. Ma ima neki mlad u sportingu, prezime mu na Vi, Va...nešto, ali pojma nemam kako tačno glasi. Ako neko zna, neka zbori

  5. ван бомел

    едит
    опет нисам пратио развој догађаја, исуса му јебем на крижу. немам појма сад

  6. Ovako, nije taj na V, tj. Van Volfsvinkel koji je napadac, nego vezni igrac momak. Vec sam rekao da se igralo prosle godine.

    EDIT: Evo jos jedan hint, ime covjeka je Stijn.

  7. E da, na Vollfsvkiasainaswfa sam mislio. Onda ne znam.

  8. Jbga, decko igrao za AZ, bio im jedan od glavnih igraca za osvajanje titule, ponestaje mi hintova, a i moram na spavanje, postavljajte odgovore, javim vam se ujutru. Izvinte. Pozdrav.

  9. E ja ne znam, jedino da izguglate :D

  10. E, ne znam stvarno, postoje mnoge stvari koje ne znam i ja isto, ali morate ovoga pogoditi, odnosno siguran sam da znate za njega. Ajmo, neko...

  11. Ја сам наш'о на нету. :Д Јеб'о те, нисам знао да Спортинг има толико Холанђана. Пукли за Холанђанима к'о Барса ономад кад је купила пола репрезентације. И уопште имају добру екипу.. Одакле им паре, а?!

  12. Mora da imaju nekog budzovana za sponzora, al slaba im vajda kad Porto dominira 10 godina tamo. Ali dobru ekipu imaju zaistal.

  13. Hahahaha, matori se nije ni okrenuo

  14. Ај пиши ново.

  15. Postavljaj ti Dzordi, necu biti tu.

  16. Океј.. једно лако: Колко је тенисера наша земља, како год да се звала, имала а да су били први на листи? И сингл и дубл. И набројиш по именима.
    ЕДИТ: и жене и мушки.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.