Спортски квиз

  1. Aha i zene, Ana, Monika?

  2. Ђоковић, Зимоњић и Бата Живојиновић?

  3. Више, више.
    ЕДИТ: није Бата него Боба, краљу :Д

  4. Добро ајде, кад се саберете, погодили сте. Договорите се.

  5. Osim ako Boba nije bio prvi, a mislim da nije, onda kad se ja saberem ;D

    Nmvz nek tera neko drugi.

  6. Боба је био први у дубловима. Ајде ти Срето онда.

  7. A da i dublovi se racunaju, al svejedno nisam znao da je bio prvi u dublovima :P

  8. Ај ти манчестерац, овај неће изгледа.

  9. Pa Đoka i Ana su bili u singlu, ako ne računaš Amerikanku Moniku, a Boba i Ziki u dublu. Neam pojma ko bi još tu mogao biti...

  10. Ђовак, Ана, Јелена, Моника, Боба, Зимоња. Шест.

  11. A da jebote, i Jellena je bila prva. Onda ovo što Dž kaže.

  12. Ajde neka neko postavlja.

  13. Evo jedna zanimljivost koju danas procitah. Jednom igracu River Plate su na utakmici popucali hemoroidi tako da mu je sorc bio sav u krvi. Koji igrac je u pitanju?

  14. Evo jedna zanimljivost koju danas procitah. Jednom igracu River Plate su na utakmici popucali hemoroidi tako da mu je sorc bio sav u krvi. Koji igrac je u pitanju?

  15. Jaoo bre znam to, gledao sam video. Nema sanse da se setim kako se zove, ima L nesto koliko mi se cini.

  16. Aaaajmo ljudi bre, umrece ponovo

  17. Postavljaj nešto.

  18. Pa odgovorite na ovo prvo :P

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.