Спортски квиз

  1. дидете у пичку материну са овим питањима

  2. искрено, могли би да поставите нека питања која су "одговорива"

  3. To je bilo prije 7 godina. I radi se o fudbalu vette, nije karling majkumu, i nemoj da mi pičkaraš više.

  4. Па јеботе питаш нешто од пре 7 година, КО ЈЕ БИО АСИСТЕНТ, е до курца баш!

  5. Па јеби га, требало би пре то да знамо него ко је за кога рек'о да је најбољи возач формуле, ако ћемо реално. :Д

    Главни, не разумем питање? Какав асистент? Ако мислиш на асистента неког евентуалног гола, резултат је био 0:0 у истим квалификацијама у Бегеу против Белгије.

  6. Pobrko sam utakmicu, teraj dalje sreto

  7. Ево једно формулашко, видим да те готивите.

    Који возач је изгубио 2001. трку у Барселони тако што је водио целу трку и у задњем кругу му се сјебе болид и победи Шумахер?

  8. Мислим Култард, нисам сигуран

  9. Нетачно. И да, зајеб'о сам се, није на Силверстону него у Барселони. Са' ћу да едиту'ем.

  10. У то време је добро возио Хајнекен, овај Хакинен, ма Хајнекен оћу рећи.

  11. Да си рек'о Хакинен, не би' ти призн'о одговор. :Д Тачно, цепај.

  12. Ладно Мика. Пратим формулу доста, али сам лупио јер тренутно имам да бирам између овог квиза и Џокер масакра. Е мрзи ме да размишљам, ај неко даље па ће се играмо, знате боља питања него ја сигурно.

  13. Ајмо ја ћу, идемо на фузбал поново... Једно лаганезе:

    Ко је, практично, избацио Тотенхем из Лиге Шампиона у сезони 2010/11? Тачније, који играч им је дао највише голова у трећем мечу елиминационе фазе а, иронично, сад игра за њих?

  14. Управо. Шибај даље...

  15. Поново ја да не замре квиз. Имам интересантно питање:

    Који се енглески голман повредио на пар месеци тако што је испустио теглу мајонеза на стопало? Почетак деведесетих је у питању.

  16. Da nije Simen? jedino se njega secam od malo starijih

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.