Спортски квиз

  1. Majoneza ili paradajza u konzervi? Sve u svemu mislim isto kao i Dzonovan. To je onaj sto je u Lidsu branio dugo je l' tako?

  2. Сад ко би знао тачно да каже, ја сам гледао једну емисију и чуо да је у питању мајонез. Би Би Си јева емисија, они су добро информисани. Није ниједан од њих. Што се тиче овог, у Лидсу није бранио, бранио је у много клубова али није у Лидсу. Сакупио је и пар утакмица за Енглеску репрезентацију. Доста помоћи...

  3. Pocetkom 90-ih?
    Niko mi ne pada na pamet. Da odvalim nesto. Silton?

  4. Није Шилтон... Мало мање познат али познат голман, играо је до 45 година. Бранио у пун курац клубова.

  5. Pa znam da je Silton branio nesto mnogo, ali jebem li ga, ovo je sigurno bilo ranije, ali jos jedino za Benksa znam, a da je on ne vjerujem.

  6. Није. Ај још мало да помогнем. У тренутку кад се то десило био је голман Челзија. Највише мечева је одиграо за Вимблдон а каријеру је завршио 2004. у Фуламу.

  7. Да опалим без везе: да није Саливен?

  8. Није ни он Срето.

  9. Ostao mi je jos Nevil Sauthol i niko vise. :P

  10. Stvarno ne znam engleske golmane reprezentativce. Znam da je za Celzi branio onaj De Goej ili tako nesto, ne znam kako se tacno zove, ali mi se cini da je on Belgijanac ili Holadjanin, ne znam sad.

  11. Он је био Холанђанин. А ови Енглези увек имали неке пајсере на голу. Ако нису Симен и Мартин, ја стварно не'ам појма ко би још мог'о да буде. Ђејмс исто није, каже.. Ш'а знам.. Сећам се још једног голмана, што је бранио у Вимблдону, ал' не могу да се сетим имена. Нешто на Х... Хичкок? Хенкок? Јебем ли га... :Д

  12. ajmo vette odgovaraj!

  13. КОНОРС! МООРИИИС КОООНОРС!

  14. Ne. Na vašu i našu veliku žalost, ne. Tačan odgovor je Džimi Konors.

  15. Одговор је био Дејв Бизант, нико није погодио. Извињавам се био сам пар дана на музичком фестивалу :). Шибајте питање, мени ништа не пада на памет...

  16. О јебо вас курац

    Који је први капитен Бајерна а да није Немац?

  17. Van Buyten ili Van Bommel verovatno ?

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.