Спортски квиз

  1. Bravo Peki jeste Nirnberg. Možeš da probaš da pogodiš i broj titula(broj je blizu nosanja na kurcu) a i ne moraš, cepaj dalje.

  2. Који играч је у једној сезони дао 2 гола са пола терена, један против Лутона у купу, а један против Њукастла у лиги?

  3. Ајде цепај даље. :)

  4. Za kog igraca je Sunderland dao najvise para u svojoj istoriji? (ako bude zapelo reci cu vam iz koje je godine transfer)

  5. Jok,ali evo mala pomoc - crnac je.

  6. Гијан би требало да је, овог лета.

  7. Zar nije onaj siptar CANA koga su platili oko 16 miliona?

  8. Данас сам чуо док сам гледао текму.

    А за ког играча су узели највише пара?

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.