Prijava

Mislite li o ovome?

Zabole me. Iskreno da ti kažem. Nit sam kriv, nit ću da ga popravim.

Falu kurcu, i ovo što ima, mnogo je. E sad jedino kad bi moglo da se bira ko će da padrkne, a ko da ostane. To je malo arijevski, ali jebeš ga...

ja bi rado neke poubijala al da ne idem u zatvor :)

jebi se srbijo!

de bre, al ste morbidni i hol i djavo... jebi ga, da bi se povecavali treba najmanje 3-4 deteta po porodici, a to bas ne ide sa emancipacijom.

ja bi rodila al nema ko da pravi :)

kako da ne... :P

ja bi rodila al nema ko da pravi :)

Ja mislim da je ovaj argument pobio sve ostale :)

Šta bre nema? :)

Smanjuje se broj Srba?!Sta mi tu mozemo uraditi?Praviti vise dece?Kome?Drzavi?Hahaha.Voditi normalan porodicni zivot,odnosno,zivot kakav god mi hocemo?Kome?Sebi?Naravno.

Vala, kakvih pacijenata ima, nekad mi je cak i drago sto nas je manje...

Falu kurcu, i ovo što ima, mnogo je. E sad jedino kad bi moglo da se bira ko će da padrkne, a ko da ostane. To je malo arijevski, ali jebeš ga...

Апсолутно. Ја, кад дођем на власт, увешћу дозволе за размножавање. Ретарди, шабани и остала жгадија неће имати право да се размноже. Ко се покаже као иоле нормалан, имаће дозволу. То му дође око 20% људи. Они ће имати разне бенефиције, да би могли што више деце да направе. Осталих 80% ће бити пуштено да изумре.

http://en.wikipedia.org/wiki/Eugenics#Germany

Што не закључате ово? Видите да је неки трол у питању.

Ал' ви имате клиначко размишљање. Не вреди се упуштати у расправу...

Deca jedu. Nikad ne investiraj u nesto sto jede.

To niko ne reče tvojim roditeljima, nemoj ni ti širit gluposti. Vi što bi pobili, zabranili razmnožavanje itd. retardima ste bogom dani i bez mane.
Nisam za prevelik broj djece gdje uslovi ne postoje, ali ko već ima uslove trebao bi imat mnogo djece.

Nije fora u tome "što više dece - to gore" i ne nose taj "šabanizam" genetski, nego jaaaako zavisi od toga kakvi su roditelji i u kakvom društvu živi. Najgori su konformisti, a Srbi su teeeeški konformisti.

Ja sam se, otkad znam za sebe, odupirao uticajima okoline, oduvek sam se trudio da budem drugačiji i jedinstven i nametao da me takvog okolina i prihvati. To me je i koštalo dosta toga, ali sam danas ponosan na sebe što nisam seljačina i što razmišljam svojom glavom.

Hvala na pažnji. :)

Shvatio si. Uslovi su takvi da prosecan covek moze odgajiti 0.25 deteta.

verovali vi meni ili ne, ja bih više volela da imam majmuna nego dete. i planiram da ga nabavim :)
svakim danom sve više shvatam koliko su ljudi loši, koliki su licemeri, zato ne želim da mi dete odrasta u takvom okruženju i ne daj bože postane govno od čoveka. a isto i ne želim da mora da se bori protiv govana čitav život. zato majmuna verovatno boli kurac :)
da, srba sve manje? neka je, ionako nismo ni za šta :)
nisam se šalila za onaj prvi post, stvarno bih neke ljude koknula, i ne smatram se retardom zbog toga
hvala na pažnji :)

Ne razumijem vaku kuknjavu na ljude i na srbe. Ljudi su takvi kakvi su. Ne vjerujem da smo bolji ili gori od drugih, samo smo trenutno u lošijoj situaciji od mnogih i to može dosta lošeg izvući iz ljudi. Pljuvanjem svog naroda pričate o sebi (moje mišljenje). Ne vjerujem u veću vašu dobrotu od drugih ljudi. Loših ljudi ima i u danskoj i u srbiji i u surinamu i biće ih vazda i svuđe.
Uslovi o kojima svi toliko pričaju čim se djeca spomenu su blago rečeno smiješan izgovor kod većine. Moj đed je bio skretničar i imo je šestoro djece. Šta im je fali? Živi su i zdravi imaju djecu. Sada ne mogu parovi pravit djete ako djete neće imat najke, laptop i mobilni u 3 godini.
Izraz nemamo uslove za djete koristi se i kao izgovor za sebičluk. Muž mora na more, treba mu novo auto, ženi treba luj viton, udebljaće se, boliće je itd.
Djete od majmuna biće majmun, teško da će bit zebra ili čovjek, djete od čovjeka ima velike šanse da bude čovjek.