Prijava

Дупло више вртића него што их сад има, редован дечији додатак и увођење још неких помоћи за вишечлане породице, много бољи рад социјалне службе, школских психолога и осталих људи и установа који би требало да се брину о деци - циљеви које треба достићи (нарочито у унутрашњости, у градовима је донекле и подношљива ситуација), да би се стекли услови за већи природни прираштај и квалитетно детињство будућих нараштаја. Нажалост, врло смо далеко од тога, нарочито што држава не чини много по том питању.

Да, то је баш реално.

Е, слажем се с овим о геј браковима. Раније сам био против тога, али сад нисам. Деца из сиротишта би тако имала много боље услове за одрастање него у сиротишту. Макар их нико не би злостављао и тукао.

Baš bih volio kad tako niko ništa nema protiv gejeva da vam djeca budu gejevi

Што је то толико трагично? Свакоме може да се деси да му дете буде геј и не видим у томе толики разлог за фрку. Боље да дете буде геј и то отворено сме да призна, него да то скрива и пати. Између несрећног детета и геј детета бирам геј дете. :)

Ognjenpet, ne budi plitkouman. Nema to veze. Ako neko po prirodi nije gej, ne možeš ti to od njega da napraviš i obrnuto. Jbt, kako čovek mora kao papagaj da ponavlja...

Ako bi mi dete bilo gej, od mene bi imao/la punu podršku, ne bih ga se sigurno odrekao ili nešto, jer je to moje dete i ja moram da ga prihvatim takvo kako jeste.

Joj, ne budi plitkouman. Nema to veze. Ako neko po prirodi nije gej, ne možeš ti to od njega da napraviš i obrnuto. Jbt, kako čovek mora kao papagaj da ponavlja...

Управо то.

Baš bih voleo kad tako niko ništa nema protiv trotineta da vam deca budu trotineti

Jesam plitkouman i nikako ne bi volio da imam djete geja. A razmislite o tom uticaju sredine? Dje ima više procentualno gejeva u san francisku ili u npr bileći? Baš bi volio da znam da iskreno pričate i da niste alternativci koji kenjaju. Po meni je plitkoumno od ljudi da kažu da im je svejedno ako je gej. Ne dovodim ljubav prema djetetu u pitanje u bilo kakvim okolnostima treba čovjek bit glup da to pomisli.

Čekaj, pa ako ti je, recimo, dete gej, šta bi ti uradio? Jel bi ga istukao? Odrekao se preko novina? Nešto treće?

Kad bih mogao da biram, ne bih voleo da mi dete bude gej, naravno, ali ako bude, ja ga uopšte neću posmatrati drugačije ili nešto. To je on, kakav god da je. Najbitnije je da je srećan. ;)

On niti ubija nekog niti ugrožava drugog. Samo živi svoj život.

Dje ima više procentualno gejeva u san francisku ili u npr bileći?

Мање-више их има исто. С том разликом што у Билећи већина крије да је геј.

Пази, искрено, ја не бих ВОЛЕО да ми дете буде геј, из тог разлога што бих волео да имам унука/унуку која је моја крв, а не усвојена. Али ако је геј, јебига, шта је ту је. Дешава се. Као кад хоћеш да ти дете има црне очи, а роди се с плавим. Ништа трагично.

Bi li ti tuko dijete zato što je gej? Kakvo je to retardirano pitanje. Ako nemam isto mišljenje ko vi ne ponašaj se prema meni kao prema retardu.
Ne bih ništa uradio. Bio bih nesrećan.

Bi li ti tuko dijete zato što je gej? Kakvo je to retardirano pitanje. Ako nemam isto mišljenje ko vi ne ponašaj se prema meni kao prema retardu.
Ne bih ništa uradio. Bio bih nesrećan.

Ne bih ništa uradio. Bio bih nesrećan.

Што, побогу? :) То ти је дете.

Od svih glupavih i smehotresnih komentara do sada na ovoj temi(a većina je takva) ovaj je pobedio:

Tražićete vi da se drug Tito vrati, ali biće kasno.

Koji car jebote. :)

Zato sto je gej.
Zato sto ocu unuke zato sto necu da lomi slavski kolač sa djedom muž od sina. Nemam šta objašnjavat ima milijardu razloga meni važnih.
Nidje veze da je u bileći skoro pola muških gejevi. Tolko o uticaju sredine

Nidje veze da je u bileći skoro pola muških gejevi. Tolko o uticaju sredine

Не разумем. Ко је поменуо половину? Гејева има око 10 посто у светској популацији, од којих многи и нису скроз геј, већ имају само одређене хомосексуалне склоности - читај: ожењени мушкарци с женама и децом, којима се понекад удрви и на мушкарца. :Д

Огњене, а шта ако ти је ћерка геј? Је л' би онда дао да с девојком ломи славки колач? :))

Е, слажем се с овим о геј браковима. Раније сам био против тога, али сад нисам. Деца из сиротишта би тако имала много боље услове за одрастање него у сиротишту. Макар их нико не би злостављао и тукао.

Међу хомосексуалцима не може да се нађе насилник, злостављач, лош родитељ, итд? То раде само хетеросексуалци?

Најважније јесте то да смо скроз скренули са теме! Чим је ЈТУ споменуо геј бракове и усвајање деце од стране хомосексуалаца, ја сам нагласио да то баш и није реално. Сада и овде - нема теорије. Можда за неких 30, 40 година, а надам се да неће ни тада.

Ne slažem se nimalo i možete to pričat da je to normalno i da vama nije bitno ja drugačije razmišljam, konzervativan sam sto se toga tiče i kraj.

Међу хомосексуалцима не може да се нађе насилник, злостављач, лош родитељ, итд? То раде само хетеросексуалци?

Наравно да може да се нађе и међу њима насилник. Али не може свако да усваја децу, ту се пролазе разни психолошки тестови. Ако је неко насилан, неће му дати дете, па био он геј, стрејт, шимејл, Кинез или сам преподобни Јован Мемедовић. :)