Омиљени коментари и постови

  1. I da joj fali kurca, to najviše.

    Ahahahahahahahahahahah, koji si ti kralj! Da joj nađem nešto da jebe, da se iživi, možda će da joj bude lakše ololo

  2. Kraljica mi dala minus uz obrazloženje da pišem dizelaškim jezikom. To je verovatno rekla zbog interne fore koja se pominje u defki. Još se smejem lololo

  3. Ma to troluje ona, vidi se da je kulj devojce. Pitam se dal ce pisati na forumu, baš me zanima šta ima da kaže.

  4. I mene, čekam taj momenat.

  5. Al dupli je, nesumnjivo.

  6. Свака вам част, баш сте генијални што сте то закључили.

  7. Sporo kapiramo. A pošto ti brže kapiraš gambi dete, deder reci nam čiji je dupli, verovatno si već dotle stigao u svojoj dedukciji.

  8. Увек ме је фасцинирало то што увек неко мора да се нађе и да напише трол, дупли или тако нешто. Заболе ме чији је дупли, до сада ме је то занимало једино за Пантелу и то сам сазнао.

  9. pa što komentarišeš ovde? nači idi na temu vrste pantela i ne smaraj nas koje zanima.

  10. Види је ала се разжестила. :)

  11. Znam da te pali taj pesiv-agresiv šit :*

  12. Стражњице, та господичина је била и код мене на дефки. Лоше тролује девојка.

  13. Serb dete zovi me dupe,stražnjica mi zvuči palanački.

    Ovaj komentar zajebo vek, stavljala sam ga većem, samo da ponovim.

    Коељов Алхемичар. Нећу да грешим душу, нисам прочитао још до краја, још неких 50 страна ми фали, али ако оно заслужује да уђе у Топ 100 икада, ја од сутра крећем да пишем књиге.

  14. Океј, дупе. Не иде ми. Могу ли ипак пркно? То значи "даска" на пољском, али из неког чудног разлога на српском "дупе", а и мање је мејнстрим од дупета.

  15. Ma, zovi me i čmar, samo me nemoj slomiti i taj rad.

  16. Океј, Пркно.<3 Сада, људи, чији је дупли та девојка?

  17. Mnjeh, ja otkrila. Više mi nije zanimljivo.

  18. Ko? Ko? :) Баци ПВТ.

  19. То што рече Џими. Просветли нас, Пркно!

  20. Бачи и мени пвт, може и хот, свеједно.
    Џими, кад ћу добијем насловну? Иди ми читај дефке, ајде, знам да немаш што да радиш

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.