Омиљени коментари и постови

  1. Gde je Mogša? Jesam nešto promašio ili si pogrešio link?

  2. Gde je Mogša? Jesam nešto promašio ili si pogrešio link?

    Mogša je na slici onaj mali u crnoj majici, što zvera u knjigu devojčice.

  3. Zašto je tako mali...Mislio sam da je stariji.
    Aj da ne spamujem temu, evo ovo
    http://vukajlija.com/smrt-patrijarha-pavla/108278#comment_1383335

  4. Mogša je na slici onaj mali u crnoj majici, što zvera u knjigu devojčice.

    Koliko si siguran u ovaj podatak

  5. Koliko si siguran u ovaj podatak

    Jes sigurno, OŠ Nadežda Petrović. Uporedi sa drugim slikama, videćeš.

  6. NE kontam sa kojim drugim slikama, Dankan je jednom prilikom rekao da MOGSHA(bolji od svih) ima 19 godina, moze se to naci na njegovom fan klubu, ne vjerujem da je ovo on.

  7. http://vukajlija.com/forum/teme/28561-zanimljivi-printskrinovi?strana=3#post_1636423
    urnebesno
    Milica postavlja, gambi shvata lično, latinjanin daje podršku drugu po polu, batka turpija nokte dok odbacuje dim cigarete...

  8. Gambi se zajebava, što je vrlo očigledno.

  9. Ali me šuma šumarum, da citiram velikog Horusa-nasmejalo. Ne moraš ga braniti jebote, šta odmah skačeš Momčino, zajebavam se.

  10. Auroro, uz rizik sjebavanja čak i dobrog humora, treba istjerati sve na čistac, jer pokušaj humora je strašan promašaj, nedostojan i ''transfera blama'' :)
    Noviji sam član, (i kao takav) po atmosferi na sajtu znam da nemam prava da pretjerano serem ma koliko bio u pravu ili ne bio, ali kontam da ćeš se složiti s mojom konstatacijom, jer koliko sam upratio, staložena si osoba, spremna za kritiku.
    E sad je pitanje da li pretjerano serem, s obzirom da se nalazim na temi napravljenoj isljučivo za zajebanciju. Na kraju, usraću svoju poziciju priznanjem da sam trenutno pjan ko crna zemlja :)

  11. usraću svoju poziciju priznanjem da sam trenutno pjan ko crna zemlja

    kako tek kucas kad si trezan.............

  12. Buraz, da vidiš kako ulazim u kuću olešen pred starce. Oskara mi treba dati za glumu. A poslije, kada niko ne gleda, zapinjem i za paučinu.

  13. kako tek kucas kad si trezan.............

    +1231

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.