Омиљени коментари и постови

  1. Da li je moguće da si na omiljene komentare i postove stavio link svog PVT-a? :)

  2. Jesam, što, znaš kako je jak comment, tolko je jak da ga od milošte zovem lament.

  3. Znam, znam, vid'o sam. :)

  4. Da prostite (a i da ne prostite, što me boli kurac), ali 90 % komentara je blago rečeno dosadno (da da, dosadno, nije greška, ajde da sam reka glupi, nezanimljivi itd., ali ođe što kačite ja to ne bi o pseći kurac okačio). Zađite malo dublje u forum, na starije teme, starije komentare uopšte na sajtu, nije Cara sa svojim lošim klonovima donio humor na ovaj sajt.

    Zga je napisao neki predugačak uvod, posle ga obrisao, znači Seljakov pa onov post.

    http://vukajlija.com/forum/teme/3857-dekadencija-kvaliteta-vukajlije-dekadencija-orginalnosti#post_147467

  5. Ćero, kažnjen si sa nedelju dana bez Fejsbuka!

    http://vukajlija.com/forum/teme/1300-2009-ta

    qujaabarini postovi na ovu temu.

  6. neobavesten kenja nesto na cetu, dolazi kurd i pusta pesmu, neo mu se javlja, a ovaj ga kulira. Zatim:

    neobavesten: "kurd neces ni da se javis! xD"
    kurd: "neo, ti si mi kao sin kojeg nikad nisam zeleo!"

  7. Meša vidiš kako se đimi urotio protiv seljaka, prvo mu zatvori temu pa ga najvjerovatnije on banuje dozivotno. Pravda za seljaka

  8. Meša vidiš kako se đimi urotio protiv seljaka

    Господе...
    Уморан сам више од објашњавања.

  9. umoran sam od zivotaaaaa

  10. Denise ta tema je zaključana zajedno za još dvije-tri slične, to je bilo doba kad su vladala nekakva grupisanja po Vukajliji, jebem ih usta samo zato što su i mene uvukli zarad svojih gej ciljeva, a Džimi je tu bio neutralna strana vjerova il ne. A Seljak je banovan zato što je vrijeđao ljude, dođe pjan pa napravi neko sranje, tako je nagomilao prekršaja za trajni ban i samo je bilo pitanje sekundi ko će taj nezahvalni posao da uradi. Sve u svemu, Džimi ti je novi Surovi, navikni se ti i ostali. :)

    GM, to je iz CKM-a ako se ne varam, bio je tekst o filmovima gledanim u rikverc.

  11. GM, to je iz CKM-a ako se ne varam, bio je tekst o filmovima gledanim u rikverc.

    Нисам знао. Има сличан фазон и у Ред Дворфу - Деда Мраз краде деци поклоне, лопови поклањају људима ствари (након што их пандури пусте из затвора) итд.
    Ти те ЦКМ-ове учиш напамет? Сваки виц одатле препознаш :)

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.